Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja most ezt?

Figyelt kérdés
Nyár végén szakított a barátnőm velem 3 és fél hónap után. Ő volt anno nagyon belémzúgva de kijelentette, hogy megunta. Egész idáig szenvedtem, az exem pedig vígan elvolt gondolom, semmi jelét nem adta, hogy ne így lenne. Most kialakult egy kapcsolat egy lánnyal, akire anno az exem nagyon féltékeny volt. Most tudomására jutott szerintem, hogy találtam mást és egyszerűen letiltott faceről. Miért lehet ez? és nem nem visszaszerezni akarom, csak szeretek mindenre magyarázatot kapni :)

2015. dec. 29. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az exed dilis. Úgy viselkedik mint a tipikus dilis nő. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2015. dec. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van, 15 éves, persze hogy dilis :/
2015. dec. 29. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyerek még, keresi az útját, önmagát, maga sem tudja mit csináljon. Hagyd, az a legjobb. Valószínű azt hitte hogy még x ideig fogsz utána epekedni és meglepte hogy nem így van. Még az is lehet hogy a szakítást sem gondolta teljesen komolyan ;)Csak valamiért éppen "próbára akart tenni". Visszagondolva a 15 éves koromra, bár már több mint 20 éve volt, én is csináltam olyan hülyeségeket amikre később csak a fejemet fogtam. Korral jár. Nem tudom hány éves vagy de a 15 évesek jó része még nem igazán érett párkapcsolatra, még ha ő úgy is tartja. Ez a viselkedés az ékes példa :):)
2015. dec. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, nem szoktam ilyen korúakkal kezdeni, de ő 3 évig belém volt esve, és mondom ez lett a vége. :/ De nem zaklattam facen, nem írogattam, épp ellenkezőleg, ő írt rám bebaszva, véletlenül. valaki rányomult, és úgy akarta lekoptatni, hogy ő leszbi, és ezt véletlenül nekem írta meg.
2015. dec. 29. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!