Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Van értelme ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Van értelme ennek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval fészen aki az én városomban kolis de egymásik megyében tőlem 2 órára lakik.

Az első találkozásunkat az ő sulijának a nyílt napján ejtettük meg 3 hetes mindennapi chatelés,hívások után...Az összhang rögtön megvolt elvarázsolt.

Aztán a baj az hogy hétközben suli van neki és csak d.u. 6 órakor van kimenője egy órára.Én pont mire odaérnék már lejárna a kimenője meg nekem kellene a sötétben járkálnom hozzá.Hétvégén meg a haverokkal,családjával van.

Nyáron meg mennek nyaralni.Minden nap mondja hogy szeret de nincs mellettem olyan mintha nem is lenne párom.Mikor emiatt szakítottam vele sírva hívott fel...Mit tegyek? :(

Ő 18,én 20.\L


2016. jan. 1. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért csak 1 óra kimenője van?

Itt valami nem tiszta.

(Te miért nem érsz oda 6-ra?)

2016. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Náluk 1 óra a kimenő.Max.Arra elég hogy átmenjenek a kisboltba.Nem a városban lakom.Hanem 1 órára a várostól.Nem sűrűn közlekednek 6 után már a buszok.
2016. jan. 1. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:

De hát miért nem indulsz el pl. 17:10-kor, hogy 6-ra már odaérj?


Egy iskola nem korlátozhatja a tanulói szabadságát, teljesen jogellenes, főleg, hogy nagykorú már a fiú!

Felnőtt ember oda megy és akkor, amikor akar!

2016. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16:30 - ig dolgozom onnan még haza kell mennem. :(
2016. jan. 1. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Aha!

És nem tudsz néhanap inkább a városban enni, hogy kivárd a 6 órát?


De az érdekesebb ügy ez a "nem tud kijönni a koliból" dolog. Szerintem ezt ő csak mondja. Nem börtönben lakik, hogy kimenője legyen! Végetér a tanítás mondjuk 2-kor, a kolit zárják mondjuk 10-kor, a 2 közt ki korlátozza?!

2016. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként a hétvégi meg nyári elfoglaltsága olyasmi, amiről ő dönt saját hatáskörben.

No ha most ő Veled szeretne lenni hétvégén vagy nyáron az ideje X részében, akkor Veled lenne.

2016. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szilencium 6-ig tart. :(
2016. jan. 1. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Miert kell hazamenned munka utan ? Ki kenyszerit ra ?

Amugy en azt mondom : nem, nincs ertelme.

Ha hetkoznap nem is tud kijonni a kolibol ( amit ketlek, 18 evesen, hacsak nem valami "versenyistallo" kollegium ahol ilyen szigoruan fogjak oket) de abban semmi nem gatolna hogy hetvegen vagy pentek delutan mondjuk egy fel napot veled legyen ne a csaladdal meg a haverokkal. Ha akarna, meg tudna oldani. Szerintem neki ez igy jo, talonban tart, de valojaban ez a parkapcsolat nem letezik. A nyari nyaralas meg : a nyari szunet eleg hosszu, nem hinnem hogy a szulei megtehetik hogy 2 es fel honapig lelepnek valahova. Ha en olyan szerelmes lennek, akkor biztos hogy a szulokkel valo nyaralas mellett szoritanek legalabb par napot kettesben a baratnomre is.

Ugyhogy itt valami nekem nagyon buzlik.

Ahelyett hogy a megoldasokat keresnetek, mindkettotok azokat az okokat mondja hogy "miert nem lehet".

2016. jan. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent meg nezz utana a szilencium szo jelentesenek, csendet jelent, csendespihenöt, a kollegiumokban pedog azt az idot amit a delutani tanulasra szannak. Ha ez tart 6-ig akkor utana kimehetnenek, nem igaz ?
2016. jan. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!