Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? SOS

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, két hónapja együtt a szintén 27 éves párommal. Társkeresőn ismerkedtünk meg, én már letöröltem onnan magam. Ma mondta az egyik ismerősöm, hogy a párom bizony még fent van a társkeresőn. és legutóbb karácsony este lépett be. Akkor, amikor állítólag karácsonyi vacsorán volt a rokonainál.

Nem csak ez a gondom. Az elején annyira kedves volt,most meg alig látom. tudom hogy sokat dolgozik, de ez az elején is így volt. nem tudom kiverni a fejemből hogy lett közbe valakije,


2016. jan. 1. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Inkább beszéld meg vele.

Mondd el, hogy így látod. Hátha van rá magyarázata, te meg hátha megbocsátasz neki.

Vagy szakíthatsz is, csak nehogy megbánd.

2016. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Attól, hogy néha belép, még nem feltétlen cseveg is valakivel.. Veled van, téged választott, addig ne hisztizz, amíg nyomós okot ad rá. Hidd el, sok hisztivel ki lehet borítani a pasikat, én már csak tudom. Egyébként is vele beszéld meg, hogy most akkor hogyan is van, hogy ezelőtt annyi ideje volt, most meg kevesebb. Szerintem az is benne lehet, hogy az elején imponálni akart neked, hogy megszerezzen, aztán visszább vett a tempóból, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy kevésbé fontos lennél neki, mint eddig. Szemtől szemben beszéljétek meg a problémákat, és nyugodt hangnemben, nem kell apróságok miatt besértődni. Jó éjt!
2016. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem tudom mit higgyek.

az elején felhívott csak úgy most meg karácsoneste is én telefonáltam, hogy boldog karácsonyt

azt hittem szilveszter éjjel legalább felhív, de nem tette.

de azt modnja fontos vagyok neki.

2016. jan. 2. 00:15
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

A kérdés inkább az, hogy bízol benne? Van okod arra, hogy azt hidd, hogy esetleg megcsal, vagy hogy a kapcsolat a végét járná?

Mindenképp beszélj vele, tisztázzátok, őszinte és direkt (egyértelmű, konkrét) kérdésekkel, terelés és forró kása kerülgetés nélkül, úgy a legjobb. :) Kérdezd erről az esetről, vagy arról, hogy van-e valami számára, ami változott köztetek, valami probléma, vagy amin szeretné, ha változtatnál, mondd el neki, hogy mit érzel és azt is, hogy mit szeretnél tőle (értem ezt arra, hogy ha úgy viselkedne, mint az elején). Bár ennek a megoldása ki fog bukni abból a válaszból, amit a változtatásra ad. :)

2016. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bízok benne, illetve hogy bíztam!

A dologhoz még hozzátartozik, hogy még aznap este 25én azt írta nekem, hogy hiányzok neki, és szép álmokat kíván..

majd beteg lett, és 4 napig nem láttam.

ma fel se hívott, csak egy üzenetet írt, hogy rosszul van még mindig, és remél hogy én jól vagyok.

amikor karácsonyra ajándékot vettem neki, nem bontotta ki. másnap rákérdeztem, hogy tetszett neki, kiderült még mindig nem bontotta ki!

a napokban azt is mondta, hogy eszébe jutott a szakítás, mert szerinte ő csak visszafog engem ( munkanélküli vagyok, és kisvárosban élünk, és szerinte csak őmiatta maradnék a városunkban)

erre elsírtam magam, de azt mondta, nem akar elveszíteni

meg azt is mondta jó lenne ha együtt élnénk

Tényleg nem tudom mit higgyek!

csak azt tudom hogy szeretem és megszakad a szívem a bizonytalanságtól.

2016. jan. 2. 00:37
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 Sok jóval nem tudlak biztatni. Lehet, hogy csak szexre kellettél neki.

Én a helyedben, mielőtt szólnék neki, készítenék egy kamuprofilt a társkeresőn, kamu email címmel, és kikezdenék ott vele. Abból kiderül minden.

2016. jan. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Bírom,hogy még ilyenkor is a csaj a hisztis :D
2016. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dobd inkább ki őt! Az nem kapcsolat, ahol 4 napig azt se tudod mi van vele,majd rádbök egy üzenetet, hogy még beteg!


Nagyon be vagy csapva ....

2016. jan. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát,látni nem láttam, de tartottuk a kapcsolatot..de teljesen igaz. annyi mindent átgondoltam most.
2016. jan. 2. 02:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Összességében amiket eddig irtál erről a "kapcsolatrol". Hááát ...

Nem véletlen a macska köröm!

Ez nem kapcsolat! Meg is hökkentem miért irod, hogy "párod".

A leirtak minden momentuma azt sugalja, hogy még most be kellene fejezni ami el sem kezdődött!

Mig jobban nem fogsz sérülni lelkileg!

2016. jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!