Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti haragudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti haragudnátok? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel,hogy olyan szakmátok van amihez a barátnõtök nem ért egyáltalán ti pedig elõszeretettel magyaráztok róla amit õ az esetek 80%-ban figyelmesen végig hallgat és kérdez ha nem érti. Viszont a maradék 20%-ban mikor mondjuk nincs kedve az adott témáról beszélni elhülyéskedi amit mondtok mert esetleg nem érti és nem akar hülyének tûnni.

Ezért megharagudnátok nagyon?

Hogyan tehetnék ez Ellen? Az a baj,hogy elég kiforrt már a személyiségem és sajna nehezen tudok változtatni, priviben elmondom milyen vagyok akit érdekel.

19/L



2016. jan. 2. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy téged nem érdekel a pasi melója, hanem az, hogy csak arról akar beszélni.

Ezt a kiforrott személyiség szöveget ne erőltesd, megmosolyogtató egy 19 évestől ilyent hallani :)

2016. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:
69%

nem haragudnék

de nem erőltetném,ha érzem,hogy nem érdekli

ne tégy semmit,minek?

2016. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom amikor valaki elhülyéskedi ha olyat mondok neki, amit nem ért. Kifejezetten sértve érzem magam. Akkor inkább mondja meg őszintén hogy nem érti, és beszéljünk valami másról.


Az én párom is ilyen egyébként, nagyon sokat beszél a munkájáról. Én úgy vagyok vele, hogy ha neki fontos, akkor nekem is. Sajnos nem vagyok tökéletes, néha én is elkalandozom közben de gyakran belekérdezek, hogy érezze, hogy érdekel amit mond.

2016. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ne beszélj mellé, csak hallgasd végig. Tudja jól, hogy egy betűt sem értesz, csak jólesik neki elmondani.

Csak azzal ártasz, ha szenvedés hallgatnod, és/vagy azt mondod neki, hogy ez téged nem érdekel. Ezekkel viszont a kapcsolatotokat teheted tönkre.

37F

2016. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!