Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg be kéne szállnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg be kéne szállnom a költségekbe?

Figyelt kérdés

Vagyok én,egyetemeista,de dolgozom,aki kollégiumban lakik.

Van a pasim,aki a hitelre vett lakásában lakik.

Többnyire nála alszunk,ez annyit tesz,hogy én munka/egyetem végeztével elmegyek hozzá. De még a koleszban megfürdök. Majd reggel elindulok a doltomra,tehát tényleg csak alvás.

A hétvégét is hasonlóan töltjük,én tanulok a koleszben,ő csinál,amit akar.


A minap le lettem cseszve,hogy mivel már gyakorlatilag együtt élünk((????szerintem ez messze van az együttéléstől) fizessem a rám eső rezsit!

Ok,pisilni és néha kakilni szoktam nála,de ezért mennyit kéne fizetnem???


2016. jan. 2. 10:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon max egy tizest ha akarsz. De ez hülyeség. Ez nem együttélés.
2016. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Semmit nem kell fizetni ezért. Butaság, ha ezért bármit is kér tőled.
2016. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora anyagias gyökér a pasid.... És még a nők a pénzéhesek. Állj ki magadért, egy fityinget sem kéne fizetned, ez a gyerek nem normális. 25/N
2016. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%
A helyedben hanyagolnám a palit. Szerintem csak szorítja a nyakát a gallér a hitel miatt.
2016. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nos,már nem először fordult meg a fejemben,hogy szakítok. Ez már nem az első húzása.

Mikor megkértem,hogy akkor legyen szíves összeírni,kiszámolni az adott hónapban kifizetett rezsiből a ténylegesen rám eső részt,(amit kifizetek) akkor meg egy ingyenélőnek voltam titulálva,aki nem hajlandó a felelősséget felesben vállalni.


És nem érti,mi bajom ezzel az egésszel!

Valószínű sose fogja érteni,hiába mondanám.

Az érlelődő elhatározásomra feltette a pontot!

2016. jan. 2. 10:27
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Helyes döntés, idiótákra nem szabad időt pazarolni.
2016. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Ahanyszor hasznalod a wc-t, adj a kezebe 150 forintot.:)
2016. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Haha én símán megcsinálnám amit az utolsó írt :) ha erre sem kapcsolna akkor tipliznék. Ha neki ez az együttélés eleve akkor ott hatalmas gondok vannak szerintem
2016. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Na igen... Mondjuk tegyük fel, hogy egy m3 víz 600 forint csatornadíjjal (nem tudom nálatok mennyi, ez csak egy általánosítás). Mondjuk egy wc tartálynyi víz 10 liter, de legyen 15, csak hogy mindenki boldog legyen. 1 liter víz 600/1000= 0,6 Ft, tehát akkor egy pisi/kaki 9 forint. Húha...

Ha ez problémát okoz valakinek, az már régen rossz. Tegyél egy perselyt a wc bejáratához és ahányszor elmész pisilni dobjál bele egy 20-ast, csak hogy mindenki boldog legyen. :D Szánalmas.


Egyébként anno én is megkaptam ugyanezt. Semmit nem adtam bele a rezsibe és albérletbe a párom lakásában, viszont minden áldott nap én vásároltam be és meleg vacsorával vártam haza. Én naivan azt gondoltam ezzel egálban vagyunk, hiszen havi szinten ez azért nem volt olyan nagyon kis összeg. Ezek után megkaptam egy vita hevében, hogy gyakorlatilag ő tart el, úgyhogy egy szavam nem lehet itt. Magamra vettem és később elmondtam neki ez mennyire fájt, hiszen a kaját, tisztítószereket, mindent én veszek meg gyakorlatilag. Nem értette. Azt gondolta ellátni kajával két embert csak jelentéktelen összeg lehet és nem is tudtam neki megmagyarázni. Utána néhány napig letettem az asztalra a blokkot a vacsorája alapanyag árával... Majd szakítottunk is néhány hónappal később.

2016. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
A kerdezo pasija, vagy sok hasonlo felfogasu pasi pontoz lefele szorgalmasan:)))
2016. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!