Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a párom, megígérte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a párom, megígérte, hogy nem lesz több ilyen, honnan tudjam, hogy be is fogja tartani? Lány vagyok, a kapcsolat lassan 3 éve tart

Figyelt kérdés
Szilveszterkor berúgtam nagyon, és beszéltem egy csomó hülyeséget. Ő is ivott. És a vége az lett hogy eldurrant az agya, és kaptam egy pofont. Nem volt nagy, de elég volt ahhoz, hogy megijedjek. Mindketten rengeteget sírtunk, megígérte, hogy többször ilyen nem lesz, mondtam neki, hogy nem haragszom. Barátok is megfenyegették, akik ott voltak. De honnan tudjam, hogy tényleg nem fog többet megütni? Ha iszom beszélek hülyeségeket! Jó, akkor nem fogok többször ennyit inni, de úgy érzem, valami összetört bennem. Mit csináljak? Meg akarok bízni benne, mindennél jobban szeretem őt, tudom, hogy ő is engem, és azt is tudom, hogy nem gondolta komolyan, kismilliószor bocsánatot kért. Mondtam neki hogy ne talizzunk egy kis ideig, de már most nagyon hiányzik! Légyszi segítsetek!
2016. jan. 2. 12:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%
Végse olvasom! Dobd ki a francba!! A pia nem mentség! A többet ilyen nem lesz akkor biztos ha kidobod!
2016. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ra garancia sehogy sem.
2016. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%
A pia tényleg nem mentség, de ez van ha két hülye együtt van! Minek kell mértéktelenül sokat inni? Szerinted normális dolog a sárga földig leinni magadat, magatokat? Szánalmas. Meg is érdemlitek, hogy így jártatok. Okuljatok a következményekből, ha a pia fontosabb volt, mint előre gondolkodni egy kicsit!
2016. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
44%

látszik, hogy a 3as válaszoló még csak kölyök pezsit ivott..

dobd ki, én is totál részegre iszom magam néha, fiatalok vagyunk, bulizunk ez vele jár, de sose utottem meg nőt..

2016. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
En abban hisz3k hogy EGYSZER mindenki hibazhat. Ha ketszer megtortenik, arra nincs mentseg. Egy reszeg felrekuras vagy egy reszeg pofon vagVly ilyesmi egy egyebkent jol mukodo kapcsolatban, ha korabban nem volt rautalo magatartas, megbocsathato. DE! Ertem en h az alkohol jatszik az ember agyaval es mindenkievel mashogy, rendben, elfogadom. De akkor tobbet ne igyatok ennyit. Ha az alkohol a kifogas, akkor az a logikus megoldas h tobbet nem iszik. Vagy felvaltva isztok es akkor se ennyit. De ha megbeszelitek es o utana barmikor is nem tartja be az egyessegeteket a te engedelyed nelkul, akkor szakits vele. Es tudasd is vele ezt elore. Ha az alkohol ezt hozza ki belole amugy se kene innia. Persze 2 sor belefer de mostantol mertekkel. Mindketten.
2016. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad sokat igyatok egymás társaságában. Ez a minimális tisztelet egymás felé. Egy kicsi bor-sör-koktélok, női likőrök kis mennyiségben még elviselhetőekké tesznek, de rövid italokat semmi értelme inni. Szüleink is betartották ezt egymás társaságában.
2016. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

#4 pedig a 3as jót ír. Aki mértéktelenül alkoholizál, az ne csodálkozzon ha az árokban köt ki.



Amúgy meg, a következő idézet jutott az eszembe erről.


"Fogj meg egy tányért és vágd a földhöz. Miután ezt megtetted szedd össze a darabjait, majd kérj tőlük bocsánatot. A tányér ugyanúgy fog kinézni, mint azelőtt hogy földhöz vágtad volna?"

2016. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
4es! Én is szoktam inni, csak tudom hol a határ. Mi értelme ennyire leinni magadat? 1-2 pohár pezsgő, vagy 1-2 sör miért nem elég? Számomra érthetetlen, de ha ennyire jól esik mindenkinek berúgni, ám tegye, szíve joga
2016. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%
4, es vagyok, igen vannak határok, és vannak olyan szituk, amikor valaki többet iszik a kelleténél, jönnek a haverok, a csajok, mindenkivel nyomom a kört, és van hogy nem eszek előtte, vagy hogy egy elvesztem a mértékét, és majd valahol felkelek, ezzel mi a gond? ha én nem bantok ezzel senkit, mint a kérdező baratja, akkor ez nektek miért fáj? ...
2016. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Oké, akkor többet nem iszunk ennyit, bár amúgy se nagyon szoktunk, ritkán járunk el bulizni. Köszönöm az értelmes válaszokat, a bunkózókból viszont köszi, nem kérek. Tudom, én kértem a véleményeteket, meg miegymás, de azt azért nem gondoltam, hogy megkapom majd, hogy megérdemeltem.
2016. jan. 2. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!