Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha bocsánatot kérek valakitől, akivel ismerkedtem, de elég hülyén viselkedtem vele?

Figyelt kérdés
Kicsit bánt a lelkiismeretem és utólag úgy látom, hogy ezt a fiút elüldöztem magamtól, mert hisztis voltam velem, számonkérő, türelmetlen, cseszegetős és ki akartam őt sajátítani. Nem viselkedtem egy igazi nőhöz méltóan. Valamiért ez kikivánkozik belőlem, szeretnék tőle bocsánatot kérni a hibámért. Szerintetek gáz, ha ezt őszintén megírom neki? Még akkor is, ha már nem fog beszélni velem. Nem tudom, hogy egy ilyen üzenetre lesz e reakció vagy sem, de úgy gondolom, hogy a lelki nyugalmam érdekében, meg kell tennem.

2016. jan. 2. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lelkedre hallgass. Azonban azt se feledd egyáltalán nem biztos az a legegyszerűbb mód. Legfájdalmasabb is lehet számodra...
2016. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En 8 ev utan kaptam egy bocsanatkero leveelt az elso pasi.tol mert nagyon gerinctelwn modon szakitott velem. Akkor volt par levelvaltas de azota nem veszelun . Viszont ertekeltem h irt, mindkettknk lelke ek jot tett, akkor is ha nem nagy dolog. Neki konnyebb mert ezek szerint rosszul esett neki, hogy ilyet tett, nekem is jobb tudni, hogy nem egy ennyire bunko sraccal jartam, csak hulyeseg csinalt, de megbanta.


Ha komolyan gondolod, irj. De ne vard el, hogy valaszoljon.

2016. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Titusztitusz ***** válasza:
Nem "gáz"...Egy ilyen lépés a lehető legjobb dolog lenne szerintem, amit tehetel...Mindenkinek vannak rossz napjai/pillanatai, amikoris megbántunk valakit, de ha ŐSZINTÉN SZERETJÜK AZ ILLETŐT, akkor tudunk ugye bocsánatot is kérni tőle...A legtöbb ember értékelni szokta az őszinte bocsánatkérést, úgyhogy vesztenivalód szerintem nemigen lenne...
2016. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:

nem az

viszont ,ne kelts benne hiú reményeket

2016. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ártani nem fog, ha ettől megkönnyebbülsz! A lelkiismeretednek jó lesz talán.
2016. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Önző vagy most is. Csak azért akarnál írni neki hogy a TE lelkiismereted jó legyen, de az nem érdekel TÉGED hogy őt hogy fel fogod zaklatni a régi emlékekkel. Ne írj neki.
2016. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a bocsánatkérés önzés lenne. Ő sem hiszem, hogy ezt negatívan éli majd meg. Már elment az üzenet 3 perce. Választ nem várok, de megnyugodtam és remélem Ő meg majd idővel megbocsát.
2016. jan. 2. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Hajrá. Majd 8 év múlva te is kapsz tőle egy sms-t hogy megbocsátott. Mindenki boldog, csak az akkori férjed nem lesz az hogy miért írkál neked egy csávó :D
2016. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
irt vissza? en is el el kovetem ezt a hibat, hogy tulon tul akarom, a mostani fiumnal is szinte eljesztettem, de o meg adott eselyt nekem, ahol ket szoban elmondtam, most tureelmes vagyok de szerintem mar 2 honap utan kene tudni valamit, hogy hova tartunk, csak hogy hiszti se legeyen ez vagy szamonkeres..nehez ez a mai vilagban :)
2016. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem "gáz", hanem alap dolog.
2016. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!