Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök ezt mondta volna?

Figyelt kérdés

Már kicsit több mint egy éve vagyunk együtt. Még az egyetemen ismerkedtünk meg. Sok közös óránk volt a jelenlegi párommal. Mar akkor is nagyon jóban voltunk, én már akkor járni akartam vele, de ő velem nem. Aztán ahogy végeztünk az egyetemmel egy ideig már csak leveleztünk, aztán mondta h mégis többet akarna.... így jöttünk össze.


Most a két ünnep között voltunk a rokonainál, ahol ő ivott egy kis alkoholt (egyébként nem szoktunk, most én vezettem) a haza fele úton pedig szóba került köztünk az egyetem. Elmondta, hogy már neki ott is tetszettem, de a barátnői mindig mondták rólam, hogy gyerekes vagyok, csajos, túl érzelmes... ezért ő nem merte felvállalni az érzelmeit irántam. Eznekem nagyon rosszul esett, bár nem momdtam neki.


Az is rosszul esett, hogy a barátnői így kibeszéltek a hátam mögött, a szememve pedig mindig jópofiztak. Ugyanis én is jóban voltam velük. Szerencsére velük nem nagyon találkozom már...

Jogosan haragszom /csalódtam a páromban? Olyan érzés, mintha hátba szúrt volna.


2016. jan. 2. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A párodban nem kell csalódnod ez miatt, a többi emberben meg talán.


Ezért nem szabad sosem azzal foglalkozni, hogy mások mit mondanak.

2016. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
47%

Szerintem ne haragudj rá, egyszerűen könyveld el magadban a dolgot , hogy befolyásolható a barátnői/család/stb által , mint a legtöbb nő.

A barátnőivel kapcsolatban, szerintem egyszerűen legyél bunkó velük szemben, vagy legalábbis kimért. Saját tapasztalatból mondom, az emberek többsége , akárhol ,legyen az munkahely, iskola, bármi, kibeszélik egymást. Ha te nem ilyen vagy, egyszerűen húzd ki magad ebből, ne érdekeljen, aki pedig ilyen veled, nyugodtan bánj vele lekezelően (nem balhézásra bátorítalak, csak sztem felesleges jóban lenni mindenkivel).

2016. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A nők már csak ilyenek,szemedbe mosolyog,hátad mögött a földbe tapos!
2016. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

A nők ilyenek, hogy kibeszélnek mindenkit. Félreértés elkerülése végett én is nő vagyok, szóval tudom.


A barátnődre meg ne haragudj. Vagy önbizalom hiánya van és próbál megfelelni a környezetének, ezért sem akart veled járni, mert az járt a fejébe, hogy húú most akkor mit szólnak majd a barátnői, tök ciki lesz.


Vagy pedig simán csak befolyásolható, aki ha "rossz" társaságba kerül és mondanak neki vmit, akkor azt el is hiszi.


Te ismered jobban a barátnőd, te tudod megmondani, hogy melyik a valószínűbb megoldás

2016. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerinted nem igazak rád a fent említett állítások?
2016. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de szerintem jól jellemeztek a barátnői.

hogy ezt most megosztotta veled az nem biztos hogy rendben van, de engem nem érdekelne különösebben.

2016. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos haragudnod rá. Már akkor is tetszettél neki, csak éretlenebb és befolyásolhatóbb volt.
2016. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6# ezt honnan tudod?


Gyerekes semmi képpen nem vagyok. Érzelmes igen. Nőiesnek sem mondanám magam, már ha másért nem is, de a testalkatom miatt biztosan nem.

2016. jan. 2. 19:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem jó szó az, hogy haragszom rá. De ha rá nézek azonnal ez jut az eszembe, és ez egy nem kellemes, pozitív érzés.
2016. jan. 2. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van igazság abban amit mondtak, akkor szerintem nincs min megsértődni.
2016. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!