Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes folytatni? Tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak 2-3 hete vagyunk együtt, de ő jövőhéttől külföldön dolgozik és havonta 1 hétre jön haza. Ha komoly kapcsolatot szeretnék érdemes így folytatni, vagy nem sok esély van az együtt maradásra, nektek mik a tapasztalataitok?
2016. jan. 2. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne mások tapasztalatából vagy esélylatolgatásaiból indulj ki. Nyilván volt már arra is példa, hogy szakítottak és arra is, hogy együtt maradtak hasonló helyzetben.

Csináljátok azt amiről azt érzed, jó neked/nektek.

2016. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nem akarsz külföldre menni dolgozni? Amúgy az amit a Jaguár mondott. Én is láttam már példát arra, hogy működött így egy kapcsolat, de arra is, hogy nem.
2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem hosszú távon ez így nem fog működni.
2016. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én még nem fejeztem be az egyetemet , nyártól tudnék csak kimenni
2016. jan. 2. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig fél lábon is ki lehet bírni, ha mindketten hűséges típusok vagytok.
2016. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!