Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vallási megszállottal ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallási megszállottal ismerkedtem meg?

Figyelt kérdés
Internetes társkeresőn megismertem egy nőt. Baromi dögös, és okos is, de saját bevallása szerint is mélyen hívő, bűnnek tartja a házasságon kívüli testi kapcsolatot, minden gondolata előbb-utóbb oda jut, hogy ez az Úr akarata, a hedonizmust is bűnös életvitelnek tartja. Meneküljek, vagy adjak a dolognak egy esélyt?
2016. jan. 2. 22:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2016. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! :D
2016. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Mondd neki, hogy isten darabja benned él és, csak ő tudja kiszívni és csakis a farkadból. Ha ez sikerül neki akkor megkapja az örök üdvösséget a mennyben.

Talán kretén is a csaj és bejön, egy próbát még megér mielőtt elmenekülsz. :D

2016. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2016. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Ha te ezt el tudod viselni, akkor hajrá. Én viszont agyfaszt kapnék tőle az biztos.
2016. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Jaguár, te nagyon hülye vagy! :D


Igazából az rokonszenves, hogy kiáll a hitéért.

2016. jan. 2. 22:58
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Én meg azt mondom, hogy tarts ki mellette.

Nagyon igaza van.

Én is ilyen lányt keresek, de én sehol sem tudom megtalálni.

2016. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Akkor mondd neki, hogy egy feszülettel juttassa el magát a csúcsra a farkad helyett. Amilyen beszűkűlt, még meg is csinálja :D
2016. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
De hülyék vagytok! :D Pedig nem hoax a kérdés, tényleg ilyen. Szóba kerültek ma a melegek, szerinte nekik magukhoz kell engedniük, és elfogadniuk megváltóként Jézust, csak ekkor kerülhetnek ki a bűnös életükből, de ha továbbra is férfival hálnak, az utálatosság, és pokolra fognak jutni.
2016. jan. 2. 23:11
 10/30 anonim ***** válasza:
80%

A melegek biztosan nagyon közel engednék magukhoz Jézust, akár mínusz 20 centi távolságra is. :D

A Végén pedig Jézus könnyeit locsolnák a szájukba amitől ők is megdicsőülnek vala!

2016. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!