Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a fiúbarátok sorsa, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiúbarátok sorsa, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idestova egy éve jó barátságot kötöttem egy lány ismerősömmel. Az elején bevallottam neki hogy tetszik és el tudnék vele képzelni mást is. Megbeszéltük és továbbra is jóba lettünk, és elég jó barátságot alakítottunk ki szinte mindent tudunk egymásról. Fél éve elköltözött egy másik városba és engem az nagyon megviselt mert féltem hogy eltávolodunk egymástól. Az utóbbi időben ez valahogy be is következett mert kicsit megváltozott a kapcsolatunk. Eddig jókat beszélgettünk online v. telefonon de kb. 1 hónapja teljesen más a helyzet. Kicsit el van tűnve nem igen ér rám és az adventi szünetben se találkoztunk mert sok dolga volt. Viszont én érzem hogy itt valami nincs rendben mert fura hogy így megváltozott és nem férek bele az életébe, telefonon is ritkán lehet elérni üzenetekre is több nap után válaszol. Az az érzésem hogy valami pasi van a dologban de ez természetes és kicsit bánt hogy én el vagyok felejtve. De nem tudom van-e jogom erre rákérdezni hogy miért ilyen mostanában főleg hogy pasid van-e. Sajnos a fiú-lány barátság az ilyen de engem nagyon bánt hogy így eltávolodtunk egymástól. Kérdés mitévő legyek? Félek én leszek az idegesítő barát aki nyaggatja. Tanácsokat szeretnék mert nagyon bánt a dolog.
2016. jan. 3. 00:28
 1/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ne nyaggasd. Sőt, a legjobb az lenne, ha egyáltalán nem is keresnéd. Aztán majd észreveszi magát és ő fog keresni téged.
2016. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos lehet így kéne tenni csak a fene megesz hogy nem tudom mi váltotta ki ezt a magatartást
2016. jan. 3. 01:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a fiu baratok sorsa ha olyan lany baratot valasztanak akiknek csak addig jok amig nem lesz jobb szorakozasuk. Nem erdemes ilyen egyoldalu kapcsolatba belemenni.
2016. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2016. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akkor őszintén elmondhatod neki, hogy zavar, hogy eltávolodtatok. Magadban dúlni-fúlni, szomorkodni sincs értelme, ha úgy gondolod, hogy tényleg barátok vagytok, akkor igenis tisztázni kell a helyzetet, hogy aztán eldönthessétek merre tovább.
2016. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!