Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a se veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a se veled, se nélküled kapcsolatot? 22L

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk együtt a volt párommal, akivel ilyen volt a kapcsolatunk, viszont a szakításunk után is ilyen maradt. Nehezen tudok nélküle lenni, de ha vele vagyok, akkor is "nehéz". Próbáltuk, hogy egy ideig nem beszélünk egymással, de egyrészt megszegtük, másrészt meg ugyanúgy hiányzott. Viszont, ha hosszabb beszédszünet után megint elkezdünk beszélni, amire nagyon rég vágytam, akkor újból a rossz emlékek jönnek fel, amitől dühös leszek, pedig erre próbálok nagyon odafigyelni, hogy ne legyek rá dühös, de egyszercsak elönt.. Ti is voltatok így. Nagyon szeretem őt, de néha annyira butának érzem magam ebben a kapcsolatban.
2016. jan. 3. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Éld a mindennapjaidat, nehéz lesz, és sok időbe telik mire elfelejted, de ha ismerkedsz, és társaságba jársz, könnyebben fog majd menni.

Nekem 1 évbe telt, mire túl jutottam egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolaton.

2016. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Az ilyen "kapcsolatoknak" semmi értelme nincs. Akkor vagy legyetek együtt, vagy végleg hagyjátok abba. De így egyikőtök se tud egy újabb normális kapcsolatot kialakítani.

Nem gyerekek vagytok már, viselkedjetek felnőtt ember módjára.

Csak el tudjátok már dönteni, hogy mit akartok, nem?


Ha olyan jól működött volna az a kapcsolat, nem lett volna vége.

Ergó, minek pazaroljátok a drága időtöket erre a nulla kapcsolatra? Mert értelme nincs, az is biztos!


De a ti életetek, azt csináltok, amit akartok, ha elb..szátok a drága időt erre, akkor oké, de értelmesebbel is eltölthetnétek ezt az időt.

2016. jan. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem drasztikusan: fb-n tiltsd le, töröld ki a telefonszámát, és tiltsd le az ő számát, ha egy a társaságotok, akkor próbálj egy ideig más társaságba járni, elmaradni. Jó ha van valami hobbid, vagy akár a munkád amivel többet foglalkozol, lekötöd vele a figyelmed. Akár neki is megmondhatod, hogy mától ezt fogod tenni, annak érdekében, hogy tovább lépj, meg kell értenie.
2016. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!