Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Bárkinek bármiféle jó tanácsa/javaslata?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátommal de a történetünk jóval későbbre visszanyúlik ( 9 éven keresztül kissé hullámzó szakaszokban de oda voltunk egymásért, de közben az egyik vagy párkapcsolatban volt, vagy a másik éppen akkor nem érzett úgy de akkor is barátként végig jelen voltunk egymás életében) viszont most valami hónapok óta nagyon nem jó. Felköltöztem a fővárosba, míg ő vidéken maradt egyetemen tanulni, biztosan ez is közre játszik, de valahogy úgy érzem részemről elmúlt az a lángoló szerelem, de ő még mindig őrülten szerelmes elmondása szerint és látom is rajta. Én is borzasztóan szeretem, de ez már kissé hasonlít a sok éve házasságban élők szituációjához. Nekem ő az első "hosszú párkapcsolatom" és most valahogy úgy érzem ez így nem az igazi. Ő is látja és neki sem jó ez az egész. Nem tudom mit kellene tennem, hiszen a szakítunk fent áll az eshetősége, hogy elvesztem örökre én pedig abba belepusztulnék de valahol meg úgy érzem ez egyikünknek sem jó. Természetesen próbálunk dolgozni az egészen, de minden erőfeszítés hiábavalónak bizonyul. Esetleg valakinek van valami jó tanácsa? Bármire nyitott vagyok.

2016. jan. 5. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
gyakori baleset. különkerültetek. vége. plusz elég nagy a kísértés is. persze csak akkor van tényleg vége, ha kimondjátok, de innen keményen kell küzdenetek, ha együtt kartok maradni. szerintem jól csinálod, amit csinálsz, csak így tovább
2016. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elmentél, így olyan a kapcsolatotok, mint ami régen volt. Szerintem együtt kell élnetek, az oldja meg. Így csak eltávolodtok egymástól és a vége szakítás lesz.
2016. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!