Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhanyagolva éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhanyagolva éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

Párom az utóbbi időben elkezdett egy számítógépes játékkal játszani. A napja annyiból áll, hogy hazamegy tőlem, (dél körül) bekapcsolja a gépet és játszik úgy este 6-7ig.. utána jön hozzám vagy én megyek. Jelenleg nem dolgozik, e.ü.-i gondok miatt. Én iskolába járok, levelezőn, így a hétköznapok szabadok, amikor együtt tudnánk lenni.


Mikor megemlítem neki, hogy a napi 7 óra gépezés talán kicsit sok,(én is szoktam gépezni, napi 1-2órát..) egyből nekem esik, hogy nem ül ott mindig, tvzik is, és hogy ne szabjam már meg, hogy otthon mit csinál. (Sosem szabtam meg semmit)


Múltkor felhoztam neki, hogy elmehetnénk mondjuk sütizni, arra annyit mondott, hogy mondjam, ha menni szeretnék valahova. Mert mondom neked így jó ?? Azt mondta, hogy ő el van így


Nem akarok neki esni megint,és hogy úgy érezze hogy korlátozom bármiben, de szerintem ez így nem normális..


Ti mit gondoltok erről ?


24 N


2016. jan. 5. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Én is sokat játszom, ezzel szerintem nincs gond. Az már gáz, ha az sem érdekli, ha van valami programötleted.
2016. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Érdekli, csak annyit mond rá, ha megkérdezem hogy nem szeretne e kikapcsolódni, hogy "hát ha tudsz valamit mondjad "


Neki eszébe sem jut...

2016. jan. 5. 15:59
 3/23 anonim ***** válasza:
3%
főleg ha beteg, akkor mi a frászt csináljon a szerencsétlen. ne piszkáld. legyél vele kedves és rángasd el mindenfelé. neked kell kitalálni mi legyen, volt már ilyen a világtörténelemben
2016. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%

ez hiszti.

Hagyd békén. Vidd el sütizni mindenféle sértődés meg mártírkodás nélkül, vagy keress másik pasit.

Ezt nőként írom.

2016. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem beteg, autóba tud ülni,gép előtt tud ülni napi 6 órát. Fájdalmai nincsenek. De értem...... szóval ha én nem találok ki programot ,akkor nem is lesz. Ez a baj
2016. jan. 5. 16:09
 6/23 A kérdező kommentje:
Ha békén hagyom és mondjuk nem alszok vele, mert nincs kedvem ahhoz, hogy "vége a kockulásnak, jöhet a barátnő " .akkor jön az hogy én milyen vagyok, meg hogy miért baj ha gépezik...
2016. jan. 5. 16:11
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem is csak hisztizel. Mi a baj azzal, hogy kockul aztán veled foglalkozik? Nem, normális esetben az emberek nem érzik elhanyagolva magukat, mert a párjuk nem 0-24 velük foglalkozik :D
2016. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Értem :)

Normális az, ha egész nap kockul és gépezik, amikor csináltatna mást is. :D jó tudni hogy ilyen a normális kapcsolat.


Nem, nem kell velem 0-24ben együtt lenni.


De úgy látom, hogy az én észjárásommal van a baj, mert ez jól van így:D


Ezért van sok kocka, aki egész nap játszik meg facebookozik , ahelyett hogy társaságban lenne...


De oké :)

2016. jan. 5. 16:16
 9/23 anonim ***** válasza:

Én se igazán tudok azonosulni a problémáddal. Ha hazamegy, akkor úgyse tudtok együtt lenni.

Azt pedig el kell fogadni, hogy vannak emberek, akik nem igénylik annyira a randikat, mint mások.

Az én barátom is ilyen, félévente jó ha egyszer eszébe jut, hogy menjünk valamerre. :D

2016. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó persze, de ő azóta ilyen mióta játszik. Azelőtt mentünk mindig, de most a kockulást választja..
2016. jan. 5. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!