Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők többsége miért nem szereti a nyitott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
valamikor szerették?
2016. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Hogy érted, hogy a "mai nők"? Miért, régen többen kedvelték ezt a formát? Szerintem manapság azért esélyesebb olyan partnert találni, aki ebben benne van, mint mondjuk 20-30-40 évvel ezelőtt.


De amúgy mások nevében nem tudok nyilatkozni, ahogy más sem, mindenki csak a saját indokait tudja elmondani. Én nem lennék benne egy ilyen kapcsolatban, mert egész egyszerűen zavarna, ha a férjem valaki mással is nemi kapcsolatot létesítene. Nekem nincs azzal bajom, ha valaki kedvére váltogatja a szexuális partnereit, csak én úgy vagyok vele, hogy ha valakit szeretek, akkor csak vele akarok szexelni. Ha nem szeretem, de a szexre mégis igényem van, akkor megteszem azzal, aki szimplán csak tetszik, semmi gond ebből, de párkapcsolatot nem tartanék fenn szerelem nélkül.

2016. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
mert régen olyan k.urvára elfogadott volt...
2016. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanazért amiért a férfiak többsége, szerencsére.
2016. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
sosem szerették.
2016. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem elég sokan szeretik, csak titokban csinálják, úgy izgibb. :D
2016. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerették valaha? Amikor azzal házasodtak, akit kijelöltek, akkor csak azért mentek félre, mert a házasság nem szerelemből működött, na meg ott volt az első éjszaka joga. De szerintem akkor sem szerették volna és inkább házasodtak volna szerelemből, ha lehetett volna.
2016. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a mai férfiak hány %-a szeretné, hogy a párja rajta kívül más férfiakkal is szexeljen, amikor kedve támad?
2016. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Szeretik, de csak akkor, ha csak az ő részükről nyitott.
2016. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!