Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat közben érezted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat közben érezted már úgy, hogy az exeddel mégiscsak jobb volt?

Figyelt kérdés
Vissza is akartál menni hozzá?
2016. jan. 5. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, főleg amikor friss volt a kapcsolat.
2016. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem éreztem ilyet még soha. Innen is látszott, hogy minden esetben jó döntés volt szakítani.
2016. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt kérdező? F/N vagy?
2016. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezt úgy kell elképzelni, hogy akkor jöttél rá, hogy őt akarod, amikor már volt más, amíg egyedül voltál, addig nem?


1 hónapja vagyunk együtt, 24 vagyok.

2016. jan. 5. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem,minden szakítás után jobb volt mással vagy egyedül. Elvégre ezért lett vége!
2016. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért vannak esetek, amikor az ember nem akarja, hogy vége legyen, mégis vége lesz. Na, akkor nehéz igazán.


Én abba a hibába estem, hogy igyekeztem minél hamarabb kilábalni a csalódásból és egy hosszú kapcsolat lezárása után szinte azonnal beleugrottam egy másikba. Az illető őrülten szerelmes belém, én viszont még mindig azon kattogok, hogy miért kellett akkorát csalódnom az exemben.


Ha tanácsolhatok valamit, soha ne kezdjetek új kapcsolatba addig, míg akár halvány kis jele is van annak, hogy nem zártátok le a régit. Óriási galibákat okozhat :-(

2016. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a problémám, nyáron lezárult egy hatalmas szerelem az életemben, a lány 3 évig odavolt értem, májusban összejöttünk, augusztusban megunt, és kidobott. Szenvedtem, mint az állat, felejteni akartam összejöttem mással, és most kiderült hogy az exem féltékeny, én meg csak azon tudok rágódni, hogy milyen jó volt vele. Még kajak sírtam is pedig 18 fiú vagyok :/ hasznos tanács jóljönne.
2016. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt nem, hogy jobb volt, de azt igen, hogy talán mégiscsak rendbe lehetett volna hozni még és akkor jó lett volna.
2016. jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Már nem tudod rendbe hozni? Megbántad a szakítást, te szakítottál?
2016. jan. 6. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!