Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dilibogyót vettem be, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilibogyót vettem be, vagy ezek alapján tényleg nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk csak együtt, és most sikerült végiggondolnom hogy mi fáj nekem a barátom viselkedésében a legjobban:

- nem mondja hogy hiányzom neki

- nem mondja hogy mennyire akar már látni

- se a telóján, se facebookon nincs kirakva közös képünk

- a kapcsolatunkat titkosra állította facebookon, mikor bejelölt

- ha elmegyek mellette és "csak úgy" megcsókolom a vállát vagy megsimogatom, nincs különösebb reakció rá. A sokadik alkalom után kapok esetleg egy puszit.

- nincs az a tipikus "megdöglik értem" érzés

- ha nagyon szomorú vagyok, nem tud mit kezdeni azzal ha a sírás szélén állok, nem igazán ért a felvidításhoz (bár ez még megbocsájtható)

- nem féltékeny, én néha kicsit az vagyok, ha valamelyik nőismerőse lerohanja, de nem foglalkozik igazán vele (Szóval nincs az hogy, dehogy drágám te vagy az egyetlen stb..)

Mondjuk cirkuszt nem csinálok, pláne hogy úgy érzem hogy nincs miért/kiért :(

- igaz, csak pár hónapja vagyunk együtt, de nincsenek jövőre vonatkozó utalgatásai(nem az összeköltözésre gondolok, az még korai, de legalább egy "tavasszal/nyáron elmegyünk kicsit pihenni" tervezgetés jól esne


Vannak persze jó tulajdonságai is: minden nap keres, gondoskodó, kapok néha kis ajándékokat, megírja hogy szeret (de szóban viszont ritkán mondja - talán karácsonykor mondta utoljára)


Szerintetek ezek után jogosan szeretnék vele beszélni erről? Megalapozott a félelmem ugye? :S :(

Hogyan kéne lefolytatnunk ezt a beszélgetést? Ő az első barátom, nincs nagy tapasztalatom.


2016. jan. 5. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak nem nagyon tudja jól kifejezni
2016. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Dilibogyót vettél be.
2016. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Relax:)
2016. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

erőszakkal nem lehet ilyeneket kiváltani amásikből, szóval ne is értem it vársz egy beszélgetéstől. megmondod neki, hogy mondja hogy hiányzol stb és akkor kötelezően mondania kellene utána...?

amúgy szerintm szeret, csak nem tudja kifejezeni, valszeg nemigen tanulta meg hogyan lehet kifejezni az érzéseket. nem lehetett sok nője korábban.

2016. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

O szeret teged. Az altalad felsorolt modon mutatja ki. O ilyen embertipusba tartozik. Olvasd el Florence Littauer:Szemelyisegunk rejtett tartalekait. Abbol tudni fogod te is, h szeret. En leszurtem, h szeret.

N

2016. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A titkositas: kerd meg, h tegye lathatova : a kapcsolatotokat. Bizonyara eltevesztette. Remelhetoleg. Ha nem akarja, akkor van baj.
2016. jan. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A titkos fb kapcsolaton kívül a többi még reális akkor is, ha szeret. De az meg lehet véletlen vagy bármi. Ha a szülinapja se nyilvános facebookon akkor emiatt sem kell aggódnod, van aki nem ott éli az életét.


Pár hónap után én pl nem is értem, miért mondja az ember, hogy "szeretlek", én pl jobban értékelem, ha csak akkor mondja ki valaki, amikor már úgy igazán úgy érzi, ehhez meg pár hónap nem elég. A jajj-de-beléd-vagyok-esve meg az ismerlek-és-szeretlek között is van több árnyalatnyi különbség, szóval ha pár hónap után még egyáltalán se mondja, az se feltétlen gond. Van aki csak akkor mondja, amikor már egész más minőségben szereti a párját. Szóval ez se gond. Ha eddig mondta gyakran aztán leszokik róla, az gyanúsabb. Mindig az adott emberhez kell viszonyítani, nem másokhoz.

2016. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 n+1 válasza:

Kedves Kérdező!


A nőknek megvan az a bámulatos 6dik, 7dik érzéke, hogy megérzik ha valami gond van és jelen esetben Te is érzed szerintem hogy valami nem stimmel.. Másik eshetőség, amit a többiek is mondanak, hogy nem tudja megfelelően leközölni az érzéseit. A helyedben én leülnék vele és megbeszélném a dolgot. :) Mindenkinek más a szeretetnyelve és legjobb esetben ő nem tudja/ismeri a tiédet. Mondd el neki, hogy neked mi a fontos, mit szeretnél, de persze nem követelőzően! :)

Sok sikert!

Majd írj a fejleményekről! ;)

2016. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezeknek a nagy része szerintem kb. egy 10éves kislány elképzelései a szerelemről. Mondom ezt nőként. A szerelem nem attól lesz erős, vagy kimutatott, hogy teleposztolja a fészbukot a lávcsis képekkel meg 600x ír, telefonál, meg hogy kb. egész végig nyalja a talpadat, hogy te vagy az istennő, az egyetlen... ez mind csak képmutatás meg görcsös fitogtatás egy kapcsolatban, sallang, díszítés, a felszín. A lényeg az érzelmeken, az egymás közötti viselkedésen alapul.


Ami ezek közül talán jel lehet, az az, hogy a testi közeledésre nem reagál. Az, hogy nem mondja, hogy hiányzol neki - hát az attól is függ, hogy ezt kb. milyen hosszú idő után mondja. Hogy nem mondja óránként, naponta, az nem gáz. Ha már több nap eltelt, akkor már lehet.

2016. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!