Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Rettegek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rettegek, hogy meg fog csalni.

Figyelt kérdés

A barátom életében volt régen egy csaj, akivel kavartak, de semmi több. Viszont a csaj egy ideje megint írogat neki. Kérdeztem a barátomat hogy miről dumálgatnak, ő azt mondta, csak hétköznapi dolgokról. Háromszor mondta ezt, többször is rákérdeztem, mert láttam rajta hogy hazudik. Negyedjére mondta el, hogy a csaj célozgat a múltra, hogy milyen jó volt, meg stb. Jön fel a csaj Pestre a hétvégén, és kierőszakolta a barátomnál, hogy találkozzanak. Azt mondta a barátom, hogy ez legalább jó alkalom lesz hogy megmondja a csajnak, hogy nem akar tőle semmit.

Basszus, annyiszor, annyi dologgal bizonyította, hogy szeret és minden, de én rettegek... Ismerem annak a csajnak a fajtáját, tipikus retkes r.ibanc, 100% hogy be fog próbálkozni a barátomnál, és belegondolva hogy volt idő, amikor ők nagyon is jól elvoltak.... Szétszed az ideg, ezt a barátom is észrevette, de erre az volt a reakciója, hogy felejtsek el minden idióta ötletet, hogy majd követem őt a hétvégén... Nagyon megnyugtatott tényleg...

Nagyon szeretem Őt, de egyszerűen most úgy érzem, nem tudok benne bízni..

Mit csináljak?

18L, a barátom 25


2016. jan. 5. 21:35
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:
89%

hagyd,ha megakar úgyis talál rá alkalmat


legalább kiderül,mennyire korrekt veled a pali

2016. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menj a barátoddal el, hisz egy pár vagytok, miért is ne találkozhatnátok 3asban ? :)
2016. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az rég baj ha nem tudsz megbízni a barátodban, és attól rettegsz hogy meg fog csalni.

kétélű a dolog mert ha a barátod látja h ez téged mennyire zavar és tényleg annyira jelentéktelen a nő személye akkor simán lemondhatna arról h találkozzon vele és nem fecsegnének facebookon.

Másik szempontból pedig nem szabad a másikat megfojtani a kapcsolatban és megszabni kivel töltheti a másik az idejét. Ha megvolna a kellő bizalom köztetek (ami látszólag nincs, pláne ha hazudik neked) akkor fel sem merülni ez a féltékenységi hiszti benned.


Mindenesetre normálisan próbáld megebszélni a barátoddal a problémád, ne hisztizz meg rendezz féltékenységi jelenetet mert azzal te magad fogod a barátod más kezébe sodorni.

2016. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1 ha meg akar csalni akkor nem feltétlen kell hozzá az exe.

2 ha megcsal nem kár érte

3 mond el a párodnak h téged zavar h találkoznak és pl vele akarsz mennl. Ha átver és a hátad mögött megy el úgy h megígérte h nem megy,akkor van okod a féltékenységre.

4 sztm olyan nincs h kierőszakolta a csaj h találkozzanak.

2016. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az ugrott be amit 2. írt. Nem mondta hogy Menj Te is?
2016. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy menjek vele.
2016. jan. 5. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Ahh... Én ezt most picit át tudom érezni... Viszont a te helyzeted rosszabb az enyémnél. Most sok dolgot le tudnék írni, de a lényeg, hogy ha szeret téged, akkor nem fog semmi olyat tenni. És, ha megteszi... akkor pedig tudod mi a következő lépés. Tudom, hogy nagyon nehéz megbízni, pláne nekem, akinek volt 1-2 tapasztalata. De muszáj. Nem aggódhatunk folyamatosan a srác miatt, hogy éppen kivel mit csinál. Ha megcsal, vagy a mást akar, akkor az úgyis ki fog derülni, addig meg élvezd, hogy vele vagy:) ( mellékesen megjegyzem, én kinyírnám a barátomat, ha a volt csajával akarna találkozni... főleg, mert már tele van vele a hócipőm, miért nem mondja meg neki gépen, hogy kopjon le? ne haragudj, ha most elbizonytalanítottalak, és valószínűleg én túl gyenge vagyok, hogy elviseljek ilyen dolgokat... szóval a zárójeles részt ne is vedd figyelembe...:S)
2016. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Viszont valóban teljesen jó ötlet, hogy menj vele! Említsd meg, és írd meg nekünk a reakcióját, nagyon kíváncsi vagyok!
2016. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Említettem neki, azt mondta, minek, úgyis csak pár perc az egész, nem kell ezt túlreagálni..
2016. jan. 5. 22:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem hasonló sztori végén megcsaltak...

Sajnos amikor még olyan kis naiv voltam mint te, nem tudtam felfogni, hogy egy ex csak akkor jelent veszélyt, ha a párod nem tudja helyén kezelni. Ez pedig nem az ex hibája.

2016. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!