Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít, hogy ugyanarra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy ugyanarra a napra esik a mi évfordulónk mint a párom előző kapcsolatának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi szeptember 10.-én jöttünk össze, ők annó május 10.-én. Zavar hogy ugyanaz a nap, olyan mint egy rossz ómen :S

Ráadásul ők januárban mentek szét, és a mi kapcsolatunk is mostanra kezd negatív irányba változni.

Annyira rossz az a tudat, hogy ő már az előző kapcsolatában is ünnepelt 10.-én, meg a miénkben is, nem is kell több dátumot megjegyeznie. Plusz így mindig eszébe juthat az előző csaj. (Nem féltékenység, nem szerette, még én sajnálom azt a lányt.)

Nálatok volt már ilyesmi? Nem volt rossz érzés?


2016. jan. 5. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Még ha ugyanaz lenne a hónap... :D
2016. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy van!
2016. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz, az előbb láttam egy fekete macskát!
2016. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Szakíts vele és jöjjetek össze még aznap újra.
2016. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
LOL
2016. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
a hónap sem egyezik xd
2016. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RRR ***** válasza:
és neki is két szeme,melle,nedves puncija van,micsoda gáz:DDDD
2016. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegeny, jol odamondogattak neked. :( Gondolkm, meg fiatal vagy. Szoval, ha majd telbek az evek, ugyis csak szept. 10-et fogjatok unnepelni. Meg a szulinapotokat. Aztan amikor osszehazasodtok, a hazassagi evfordulot. Gyerekek jonnek, az o szulinapjuk lesz fontosabb. ... Ez a 10-i osszeeses elbagatelizalodik... Ezt akartak neked leirni a tobbiek is. Ne bantodj meg.
2016. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Marha szuper, hogy ilyen őszinte, hogy még az előző kapcsolatának a dátumát is megosztja veled, vedd bóknak, nagyon sok pasas direkt titkolózik, meg nem mesél semmit a régmúltról, azt hiszi ettől titokzatos, így legalább tudsz védekezni, ha valami zavar, van mitől félni, nem kell megijedni
2016. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!