Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Nem akarom túl részletesen, mert nem szeretném ha felismernének, de szerintem így is érthető lesz.


Szóval a helyzet az, hogy a párom kollégája együtt lakik velünk, ellenkező nemű persze. Mostanában azt vettem észre, hogy mindig megvárják egymást, hogy együtt indulhassanak dolgozni, együtt jönnek haza, ha én nem vagyok ott, akkor utólag elmondja a párom, hogy egésznap együtt voltak és beszélgettek és ezt meg azt megcsinált neki. Bezzeg ha én kérem meg valamire, akkor sose alkalmas. Meg már elkezdte átvenni a stílusát, azt ahogy beszél. Sokat viberezik vele, miközben egymás mellett fekszünk, vagy elmegyünk valahová kettesben.

Próbáltam neki elmondani, hogy nagyon fáj, hogy lassan több időt tölt vele, mint velem, vele kedves és törődő, velem meg néha nagyon bunkó... nem igazán használt a kommunikáció. Csak azt kapom, hogy ne legyek féltékeny! Hah, mintha normális lenne, amit csinál. Alapból az, hogy együtt lakunk egy kollégájával, aki közel azonos korú velünk.

Szerintetek én fújom fel és minden a legnagyobb rendben? Vagy ha igazam van, mit tehetnék még? Igazság szerint én nem akarok tovább a kollégával együtt lakni, de tartok tőle, hogy inkább engem menesztenének innen és nekem nem túl sok a jövedelmem sajnos és családom sincs, aki segítene.

Köszönöm a segítséget előre is és elnézést az esetleges hibákért!



2016. jan. 6. 04:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Te fújod fel?Én már kib asztam volna a kedvest,mint macskát...

Mond meg a párodnak,hogy válasszon!Ez nem normális dolog!

2016. jan. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:

Nem fújod fel,tényleg gáz a dolog.

Egy helyen dolgoznak,ha együtt jönnek/mennek,az egy dolog. Átveszi pár szokását,szintén nem gáz,hosszú idő után megesik,még ember és állat között is,vannak erről tanulmányok. De ha olyankor is vele dumál,mikor veled van kettesben és még az ágyból is,az már nem kóser.

2016. jan. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azzal még nem lenne gond,hogy együtt jönnek,együtt mennek a melóba.

Még talán az sem,ha a szabadnapjukat együtt töltik,hiszen egy helyen laknak,ha nincs senkinek épp dolga,hát ez van,de már ez is véleményes.

Viszont mikor veled van,és vele chatel?

Hát baxa meg.

Nem,nem fújod fel,kicsit sem!!

Valószínűleg a pasid már unja a banánt,Tudja(ha nem is tudatos talán),úgysem tudsz sehova menni,anyagi függésben vagy, akárhogy viselkedhet szinte veled...és úgy néz ki,sajnos meg is teszi.

Nem akarom az ördögöt a falra festeni,de lehet már meg is csalt.

2016. jan. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es: Sajnos nem tudom ki.aszni, mármint persze elköltözhetek, csak elég keveset keresek. Bár lehet, hogy vállalok másodállást. Talán úgy elég lesz.


2-es, 3-as: Hát nem tudom. Három-négy hónapja ismeri, ennyi idő alatt is átveszi a stílust az ember, meg ideköltözteti? Nekem ez magas. Az én kollégám is keresett albit, ellenkező nemű és még tetszek is neki. Nyilván eszembe nem jutott felajánlani neki pont ezért... Nem tudom hogy állt volna a párom szája.

Szerintem is megcsalt. Sajnos már nem tudom tovább ezt eltűrni, csak nehéz ezt feldolgozni. Úgy érzem meg vagyok ezzel alázva... Tanácstalan vagyok, nem tudom mit kéne lépnem.

2016. jan. 6. 05:21
 5/9 anonim ***** válasza:

én már azt se toleráltam volna, hogy beköltözzön hozzánk egy kolléga, pláne ellenkező nemű...

23n

2016. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt választási lehetőségem. Akkor én lettem volna a szemét, hisztis és féltékeny ember.
2016. jan. 6. 18:23
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha valakit erdekel a fejlemeny: Rohadt nagyot veszekedtunk. Hiaba mondtam el, hogy faj, ahogy viselkedik, csak azt mondta, hogy velem van a baj. En vagyok a feltekeny baratno, akivel nem lehet egyutt elni es idiota is vagyok. Meg hogy ertsem meg a csajnak O nem tetszik. Azt nem mondta, hogy neki sem tetszik a no.

Hiaba mondtam azt is, hogy ha meghallgatna neha es nem vele viberezne kozben es nem laptopozna akkor nem ereznem rosszul magam. Kigunyolt, hogy nekem mindig valamk bajom van es miert vagyok depis, ezzel O nem tud mit kezdeni... Mondtam, hogy nem belem rugni kene meg egyet, hanem tamogatni es akkor nem lennek depis es feltekeny.

Meg azt is mondta, hogy es mit csinaljon, mondja meg a nonek, hogy koltozz el, mert a baratnom feltekeny rad? Mondtam neki, hogy nem ez a megoldas, hanem ha kimutatnad, hogy szeretsz es nem ereznem azt, hogy tetszik neked, akkor jobb lett volna minden.

Szerintem ennek vege, de hogyan tovabb?

Bocsi az ekezetekert, telorol vagyok.

2016. jan. 6. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármennyire nehéz, koltozz el. Ennek nincs értelme. Képtelen más szemével nézni a dolgokat...ha ő ilyen, sose lett volna jó a kapcsolat.Ez vigasztaljon. Ne engedd,hogy tovább alázzon!Nem szeret téged.Akit szeretunk, azzal nem bánnunk így.
2016. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat, kedves szavakat, stb.

Most fogok albikat nézegetni, hátha van olcsó, ami kijön a fizumból.

Utolsó: Én is úgy gondolom, hogy nem szeret már. Korábban észre kellett volna, hogy vegyem a dolgait, sose volt másmilyen, csak én voltam túl elnéző.

2016. jan. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!