Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom nem szeret mar? Ugy erzem mas kell neki es gondolom is ki. De mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kezdenem azzal hogy 10eve eggyutt vagyunk. Van egy gyerekunk is. En 23 o 26 eves. Elkezdett atjarni a szomszedba ahol egy idos no lakik. A volt legjobb baratnom nagyanyja. Munka utan egybol oda ment minden nap este 11ig is ott volt. Aztan megtudtam hogy a regi baratnom mert miota ez van mar nem az. Gyanakodni kezdtem hogy biztos miatta jar oda. A lany egy ugymond rib..stb. A parom nem foglalkozik a gyerekel se rendesen menekul ithonrol. A baratnom hazat ingyen csinalta nekik azt mondtak kifizetik nincs penzuk. De kozbe volt nekik . Paromat mintha nem is erdekelne hogy nem adtak neki penzt erte. Es meg igy is jonnek csinaljon meg nekik ezt azt. Akkor kezdett nekem ez fura lenni mikor elhivta a lany nagyanyja hogy a telken csinaljon meg neki vmit. Es ment a lany is kerdeztem parom hogy megy -e azt mondta nem megy a lany megis masnap harman mentek.... Mindig kint lepzsel a parom . Mintha ott lesne alandoan. Azon kivul lehordott nekik mindenek amit az elejen a lany mondott vissza. Veszekedtem is veluk parom oket vedte... Megalazott stb. Mar nem olyan a parom viselkedese se mint regen. Mindig azt mondja elmegy elhagy minket. Aztan mikor megprobalok vele beszelni azt mondja soha nem hagyna minket senkiert es nem volt koztuk semmi. Megigerte tobszor is hogy nem foglalkozik veluk de mindig folytatodik tovabb. Ezen kivul miota voltak ezek a vitak penzt nem adott a gyerekre se. Apum tartot el minket. Egy het alatt tobb telefont vett mert mindig elejtete vagy valami szoval minden penzt elkoltot. Sok minden lenne meg amit le tudnak irni de mar igy is hosszu koszi.aki olvassa es tanacsot ad.
2016. jan. 6. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
bakker...
2016. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy okos ötlet volt gyereket vállalni 23 és 26 évesen - vagy még korábban. Főleg nem ha ő inkább vágyik a szabadságra.
2016. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak eddig o volt olyan aki semmere nem akart menni csak velem foglalkozott szinte mindenhova eggyutt mentunk. A gyereket is megbeszeltuk kozosen mert mar regota eggyutt vagyunk.
2016. jan. 6. 10:39
 4/19 anonim ***** válasza:
Azért lehetett volna több eszetek e téren. A semmire nem érdemes gyereket beválllalni.
2016. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Es mostanaba meg egy jo szava sincs hozzam. Nincs mar a megszokott regi eletunk hogy kedveskedne . Nem tudom mit kezdjek .
2016. jan. 6. 10:43
 6/19 A kérdező kommentje:
De dolgozott mindig is rendesen volt munkalya . Megvolt mindenunk azota van ez a rossz helyzet miota ezt csinalja.
2016. jan. 6. 10:45
 7/19 anonim ***** válasza:
Feltűnik, hogy következetesen helytelen az írásod... Te mit dolgotál/dologzol majd gyes után? Mik a lehetőségek? Fel kell készülni arra, hogy barátod el fog hagyni... Simán lehetséges.
2016. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy elhagyhat akarmikor. Fodrasz es mukormos vagyok.
2016. jan. 6. 10:50
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted is van koztuk valami? Mert mindig avval nyaggat a parom hogy en mindent eltulzok feltekeny vagyok de ennyi minden utan...ki ne lenne az . Meg hat az ismeroseink a csaladja is nekem ad igazat. De mindenki huly... csak o az okos.
2016. jan. 6. 10:53
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom tenyleg mit csinaljak. Tanacsok kellenenek. Nagyon szeretem. Talan jobb lenne kulon es hagyjam el ha tovabb folytatja? Latom sokszor azt is hogy mindig ha jovunk haza arra nez amerre o lakik. De nagyon sokszor megkertem mar hogy mondja el ha van valami. Mindig azt mondja higyem mar el hogy nincs. De az is mert nem zavarja hogy amit dolgozott nekik nem fizetek ki. Engem meg teljesen megalazott.
2016. jan. 6. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!