Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Beleőrülök!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 éve vagyunk együtt a pàrommal. 2 éve lakunk együtt, a családomtól messze(több mint ezer km).A párom nagyon jóban van az unokatesójával és az ő férjével, akikkel összejárunk ,minimum hetente,de van hogy még gyakrabban. Az unokatesó férje akar tőlem valamit. Folyton fogdos,de diszkréten , nem veszi észre se a felesége se a párom anyja. Olyanokat ír nekem le a saját telefonján,amit egy kicsit megmutat nekem aztán eltesz ,hogy "felny@lnálak a plafonra" , vagy hogy "szét foglak d*gni" . Szóltam a páromnak ,azt reagálta "Nem csoda hogy tetszel neki,igazán jó nő vagy" . Mondtam hogy legközelebb pofont fogom adni neki (az unokatesó férjének) ,ha így tesz,de azt mondta párom ne csináljak családi botrányt. Szeretem a párom,de ezt nem bírom. Családom Göttingenben, Németországban él,német vagyok,így elnézést kérek ha rosszul írtam valamit, még nem olyan régen lakom itt. Köszönöm.



2016. jan. 6. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 3-asban megbeszélném ezt a dolgot, ha tagadja akkor is megmondanám határozottan, hogy hagyja abba! Akár bedobhatod a pofonos fenyegetést is, de akkor reagálj is valamit, ha újra megteszi! Esetleg kapd ki a telefont a kezéből és mutasd meg a férjednek...


22F

2016. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj hozzájuk többet.

Fura ha a férjed ilyen lazán veszi hogy fogdos valaki.

Esetleg az unokatesója másképp látná, ha tudna róla.


De a helyedben többé nem tenném ki magam ilyen megalázó helyzetnek.

2016. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ők jönnek hozzánk,és az elég feltűnő volna ha minden alkalommal "más dolgom lenne" és nem lennék otthon.
2016. jan. 6. 12:22
 4/8 Shaddark ***** válasza:

Nem baj ha feltűnő...

Ha megkérdezik elmondod miért nem vagy ott és annyi.

Én leülnék és megbeszélném ezt a dolgot - négyesben. Elmondod hogy téged zavar és frusztrál az ő szexuális indíttatású közeledése, és vagy hanyagolod a társaságukat végleg, vagy fejezze be ezen irányú tevékenységét mert neked vele szemben normális erkölcsi érzékeid vannak, szereted a párod és mással nem tudod elképzelni. És pont.


A párod viselkedése tényleg fura. Nem kicsit.

Lehet szeretnék négyesben csak nem tudják hogy mondják el neked? :D

Eddig normálisan állt hozzád amúgy? Az hogy nem is szól neki nagyon nem jó dolog szerintem. Hiányzik nekem ebből a reakcióbóbl a férfias hozzáállás, a féltő szeretet,a biztonság nyújtására való igénye és még sorolhatnám.

2016. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem akkor mutogat ilyen szövegeket a telefonján amikor ott vannak a többiek is különben tudná mondani. Én tuti azt csinálnám, hogy hangosan felolvasnám amikor ott vannak ha ilyeneket ír! Vagy egyszerűbb, hogy veszel 1 biztonsági rejtett kamerát és felszereled amikor egyedül vagy, ha úgyis ők jönnek ezt meg lehet tenni.


[link]


Egyszer amikor jönnek öltözködj kicsit kihívóbban ,hogy tuti legyen anyag a felvételen és legyél többet egyedül ha tudsz a kamera előtt. Utána meg mutasd meg a férjednek, ha szó nélkül hagyja akkor baj van!

2016. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán volt eddig sem aggódós. De ez így már nem mehet! Zavar hogy nem védelmez meg engem! Igazatok van,szólnom kell. De hogy?
2016. jan. 6. 13:24
 7/8 A kérdező kommentje:
A kamera nem is rossz ötlet...de akkor már lehet hogy a Kristinanak mutatom meg. (Az unokatesó)
2016. jan. 6. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Fel is jelentheted az unokatesod ferjet szexualis zaklatasert. Ha Magyarorszagon elsz es a szuleiddel nem tudsz beszelni, lepj kapcsolatba a NaNe szervezettel akik segithetnek abban hogy mit tudsz tenni. Erre talan a parod is felebred es rajon hogy nagyon nem ok a viselkedese.
2016. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!