Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom végre befejezze a féltékenykedést?

Figyelt kérdés

Anno volt egy munkatársam, aki ilyen tipikus nőcsábász típus, barátom ismerte régről, én is ismertem a srácnak pár ismerősét, szóval jóban voltunk, de nem volt semmi köztünk, néha hazahozott (útbaesik ahol lakunk), de nem csak engem, hanem mást is elvitt kocsival. Két évig dolgoztam anno ott, nyilván azon van az ember hogy jóban legyen a munkatáraival, ez alatt az idő alatt 2x-3x mentünk el bulizni (csapatépítő), de azt sem kettesben, hanem többen, akikkel együtt dolgoztam.


Aztán úgy alakult, hogy én eljöttem onnan, nem is beszélek már senkivel a régi munkatársaim közül, de a barátom a mai napig ezt a srácot hajtja, pedig már lassan egy éve nem dolgozok ott...


És már baromira felhúz, mert ma is görcsölt a hasam, erre beszólt nekem, hogy "amikor a Misikével utazgattál a kocsijában nem fájt semmid, mi?" meg ehhez hasonlókat mondogat, de olyan undorító hangnemben, hogy már nem kellett sok, hogy felpofozzam, mintha kb nem is dolgozni jártam volna, hanem szexelni...


Közben ő ugyan úgy eljár a saját munkatársaival bulizni (nyilván nőkkel is), én mégsem csinálok ebből cirkuszt.


Mit csináljak már végre vele, hogy ezt befejezze? Próbáltam már megbeszélni vele, de arra is csak annyit mondott, hogy "aha" meg "persze"...


2016. jan. 6. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Én ha felhúzom magam azt szoktam mondani, hogy ott az ajtó, keress magadnak akkor egy másik hülyét, aki elvisel.
2016. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
csald meg
2016. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

ezzel nem tudsz mit csinálni, hiszen semmi okot nem adtál rá és mégis hülyén viselkedik

nem volt köztetek semmi, már nem is beszéltek, mégis mit akar még?

amúgy meg ha ő is találkozik ilyen formában a kollégáival, akkor meg végképp nem jogos a féltékenykedése

2016. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek az elsővel. Megmondanám neki kerek perec, hogy ezt nem vagyok hajlandó elviselni, keressen mást, akin kiélheti magát, ott az ajtó. Aztán tartanám is magam hozzá.. Undorító, amit művel.
2016. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shaddark ***** válasza:
Önbizalomhiányos, önértékelési gondokkal küzdő fiúcska... Hát, hosszútávon ezeket csak a hasonlóan sérült mentalitású nők bírják ki, ha te "egyben" vagy akkor én elgondolkodnék a párcserén de nagyon. :(
2016. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ilyenkor Neked kellene lépned az ügyben. Nagyon sokan ott rontják el, hogy csak hallgatják a párjukat bámulva arra csodálkozva, amikor az egyre idegesebb + egyáltalán nem figyelnek rá + sokszor szembe is röhögik. Ha bármelyik reakció érvényes rád, akkor azonnal töröld ezt a módszert.

Meg kell hallgatni a másikat és Orvosolni ezt a problémát hatékonyan, felnőtt módjára.

Egyik legbiztosabb amit tudsz tenni az, hogy napközben ne csak ő jelentkezzen állandóan, hanem te is Kezdeményezz Kedves Kommunikációt, munka közben is, szünetben és ah teheted, akkor látogasd is meg, vagy jöjjön el ő pár percre. Az egyik legnagyobb forrása ezeknek a helyzeteknek az, hogy ha csak a másik keres téged állandóan és te elkényelmesedsz a kommunikációban. Legyél Kölcsönös Mindenben!

2016. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Shaddark ***** válasza:

Előző, a probléma valódi forrása attól, hogy logosztikai eszközökkel megpróbálod enyhíteni a károkat, - még megmarad.

A probléma pedig mentális, ezt belülről és nem kívülről kell megoldani. És nem neki hanem a partnerének.

Van sok önbizalomnövelő tréning, önismereti tanfolyamok ... etc. Egy ilyen segíthet ezen, de hogy bemászik egy kalitkába magától az nem fog.

Ha logikai probléma lenne akkor pl. a munkahelyváltás után már nem féltékenykedre a volt munkatársra...

2016. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Komoly önértékelési problémái lehetnek a párodnak...

Ha tényleg semmi sem történt köztetek azzal a sráccal, és ráadásul már régen is volt, akkor egyenesen beteges.

Márpedig szavakból ért az ember, így én is azt tanácsolom továbbra is próbáld vele megbeszélni, mert tudom, hogy ez mennyire idegesítő tud lenni (hasonlókat én is átéltem, csak fordított esetben). Ha továbbra is besértődik, akkor keményebb eszközökhöz kell folyamodnod (ultimátum, stb.).

Érdemes talán azt is kideríteni, hogy nem-e beszélte tele esetleg valaki a fejét hülyeségekkel?

Amúgy, elég önző lehet, ha ő meg simán elmegy ugyanúgy bulizni, de ha te mész, azon hisztizik. Lehet, hogy magából indul ki, és azért féltékeny? Sok eshetőség van. F

2016. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-8-as: attól még nincs megoldva az ügy, hogy tudományosan megállapítottuk: a párjának Önértéjelési problémái vannak. Fantasztikus felismerés !
2016. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Shaddark ***** válasza:

A párja meg tudja oldani...

Ő meg úgyse tud tenni semmit se mert nem az ő hibája, nem csalta meg a párját.

Amúgy meg javasoltam neki hogy hagyja ott mert ilyennel lehúzni egy életet ultra gáz - ez nem elég fantasztikus javaslat? :)

2016. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!