Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjek bocsánatot, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot, és hogyan mutassam ki, hogy szeretem a barátomat?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy tegnap este a barátnőmmel beültünk egy kávézóba, s jött a barátom is. Amíg ő letárgyalt a haverjaival, addig elvettem a telefonját s megnéztem a facebookját. Nem azt, hogy kivel beszél, csak simán a hírfolyamot. Erre ő mérges lett, s azt mondta, hogy megy haza... Kimentem az ajtóba vele s azt mondta, hogy nem illik megnézni, ő sem nézi az én telóm, én se nézzem az övét. Nem gondoltam, hogy ilyen mérges lesz.. Én nem haragudnék meg, ha elvenné a telefonom, nekem nincs rejtegetni valóm.. Neki talán van??


Az is benne van, hogy én 18 éves vagyok, ö meg 27... A korkülönbség miatt nem egyezik a szó??


Hogyan mutassam ki, hogy szeretem??

Mondtam már azt neki, hogy szeretlek, és úgy is gondolom, de mivel ez nekem első párkapcsolatom, így nehéz, és nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy hogyan mutathatnám ki...Azt mondta a tegnap, hogy nem érzi, hogy szeretném, és hogy nem törődöm vele..pedig próbálok mindent megtenni..


És hogyan kérjek bocsánatot a telefonos dolog miatt? Mit kéne tennem?


2016. jan. 6. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon mélyen belemásztál a privát szférájába.

Ez a bűnöd.

Szerintem mondd el neki, hogy nem akartál rosszat, csak nem gondoltad végig.

Plusz olvass egy kicsit a párkapcsolaton belüli kommunikációról.

2016. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért akartad az ő hírfolyamát megnézni.


Hívd fel,illetve személyes találkozó alkalmával sürgősen mond el neki,mennyire sajnálod.

2016. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokszor bocsánatot kértem már, de tudom, hogy haragszik..
2016. jan. 6. 15:59
 4/9 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt?

ha 1-2 hónap után, akkor jogos a kiakadása.

de mi pl 2 éve vagyunk együtt, tudjuk is egymás jelszavát. van amikor ő nézegeti a hírfolyamomat hogyha megunta a sajátját..van amikor én az övét..de sztem ebben nincs semmi rossz.

legközelebb azért kérezd meg erről,mármint hogy megnézheted -e a telefonját.

amúgy én arra tippelek beszélget valami csajjal akiről nem akarja hogy tudj. másképp miért akadna ki ennyire?

2016. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk régóta együtt, nem rég jöttünk össze, és remélem, hogy nem rejteget semmit..
2016. jan. 6. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem idővel változik majd.

pl nem tudom elképzelni mondjuk egy házasságban,hogy a férj dugdossa a telefonját meg lecseszi az asszonyt ha bele mer nézni.. ott már tuti okkal van ilyen.


most lehet még nem ismer annyira vagy nem bízik benned..passz. :) de elég fura,hogy ennyire besértődött rajta

2016. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk hat éve megy, hogy nem tudjuk egymás jelszavát.

Amit ott a barátaival beszél, nyilván nem tartozik rám, ahogy rá se hogy a barátnőmnek (hasraütök) hüvelygombás.

Amiket nem velem, hanem a férjemmel oszt meg bárki, ahoz semmi közöm.

Ha valami olyan van, amihez lenne, arról szólt mindig.

2016. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# oké aláírom, attól még lehet jó kapcsolat,hogy nem tudják egymás jelszavát. de ez kicsit gáz,hogy ilyen hevesen reagál mert hozzányúltál a telefonjához. énis utálom,hogyha más hozzápiszkál, de nem rendezek ilyen nagy hisztit miatta
2016. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem hogy mi neznivalo van a masik hirfolyaman...

Az o ismerosei szemelyes dolgaihoz semmi kozod, aki meg kozos ismeros azt ugyis latod te is.

Mi 5 eve vagyunk egyutt, ebbol 3 eve hazassag es soha nem ereztuk szukseget hogy megnezzuk a masik leveleit vagy FBjat. Nem is tudjuk egymas jelszavait. Olyan volt mar hogy hirtelen megadtuk mert valamiert be kellett lepni valahova de akkor is szigoruan csak azt az egy dolgot csinaltuk meg a gepen (pl valani elkuldese) es nem nezelodtunk.

Szerintem kerj tole bocsanatot, mondd el hogy hulyeseget csinaltal de megtanultad a lecket es tobbet ilyet nem teszel. Innentol rajta all hogy meg tud-e bocsatani vagy sem.

2016. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!