Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet gyerekes kérdés, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gyerekes kérdés, de ez így nem lesz gáz?

Figyelt kérdés

Szombaton megyünk moziba az új barátommal, a film 4kor kezdődik 136 perces és nekem mindenképp el kell érni a 19:10-s vonatot, mert utána már nem tudok hogyan hazajutni. A fiúnál nem alszom, mert még korai lenne. Az út a mozitól még 40 perc a vonatomhoz. Ciki lenne szólni, hogy a film vége előtt egy picivel korábban induljunk el?

Mindketten 20 évesek vagyunk


2016. jan. 7. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így pont belefér. 16:00-kor kezdődik, elvileg 18:16-kor van vége. 40 perc séta, akkor 19:00-ra pont a buszmegállóban vagytok. Elég ha nem nézitek végig a zenés feliratot a film után. :)

Egyébként nem ciki, ha menned kell, akkor menned kell, ez van! Mondjad neki nyugodtan!

2016. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz akkor valamelyik barátnődnél aludni? Ha már ennyire nem akarsz a barátodnál. Amúgy én azon sem problémáznék ha előbb kellene elindulnunk minthogy a film végetérne
2016. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
szakadok, hogy beülsz egy filmre, és kihagyod a végét :D
2016. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vidéken élek, van, hogy sajna csak így van lehetőségem moziba eljutni. Barátnőim azon a környéken laknak ahol én, ugyanúgy lehet csak eljutni.

Az, hogy kihagyom a film végét, az meg engem annyira nemé rdekel, nem a film miatt megyek.

Továbbá nem hiszem, hogy 1 hét után ott kéne aludnom bárkinél is.

2016. jan. 7. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A srác helyében elég furán néznék rád. Nem kellett volna rábólintanod erre a randira.


Későbbi vonat nincs amúgy?

2016. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy 4-kor gondolom a reklámok kezdődnek, az plusz 15 perc. Nem csináltok inkább valami mást? Vagy nézzétek egy korábban kezdődő Star Wars-t, én nem mondanék le egy ilyen film végéről. ;)
2016. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig a srác rajongó, elég rossz pont lesz, ha miattad kell elmennetek. Nézzetek mást, ő meg nézze meg a haverjaival, akiket érdekel.
2016. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha csak a stáblistát nem nézitek meg, biztos nem fogja érdekelni

de ha a film utolsó pár perce se fér bele, annak már lehet nem fog örülni, ha olyan a film

meg lehet utána még szívesen lenne veled

nem tudtok az eggyel korábbira menni?


ha mindenképp marad ez, szólj neki előre, ne film közben tudja meg

2016. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a film miatt mentek, akkor felesleges moziba menni, mert a végén csak kapkodás lesz, aztán ha valamiért mégse éred el a vonatodat, az ciki.

Én a helyetekben inkább választanék egy korábbi időpontú filmet (végül is ha nem a film miatt mentek, akkor tök mindegy, mit néztek, nem?), vagy pedig valami más programot. Ha friss a kapcsolat, akkor inkább beszélgetni kéne, mint moziban filmet nézni.

2016. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A problémát több szempontból sem értem.

Ha ilyen korán megy a vonatod, akkor miért nem korábbi időpontra mentek mozizni?

Ha nem a film a lényeg, akkor miért pont mozi?

Amúgy én a magam részéről baromira nem örülnék, hogy (bármilyen kicsinyesen is hangzik)kicsengetek kb. 2000-2500 Ft-ot (ha nem a dupláját, mert esetleg meghív és a te jegyed is ő állja) és nem látom a film végét.

Inkább üljetek be akkor valahova kávézni/teázni/sörözni stb.

2016. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!