Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtök hazamegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtök hazamegy a szülinapi ünneplésetekről korábban (2 órát van ott), mert nagyon kimerült, mennyire tartjátok elfogadhatónak, ha ráadásul utána a csajnál alszotok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Az attól függ. Ha előtte dolgozott, futott, nagyon korán kelt akkor ok. De ismerve a csajokat 90% hogy kamu és csak utálja a rokonaid.
2016. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Inkább az a kérdés mi ezen az elfogadhatatlan?
2016. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Libsi világban ne akargass ilyen dolgokat. Mindenki teszi amit akar, anarchia jeeeee...
2016. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Barátokkal ünneplés. nem rokonokkal

Hát nem fontos, hogy a saját szülinapodon a barátnőd ott legyen? Én ezt egy minimális gesztusnak tartom

2016. jan. 7. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog. Miért ne mehetne haza, pihenjen, én ünnepeltetem még magam, aztán majd megyek én is. Még örülnék is, hogy nem akart engem is korán elrángatni, nem kért meg, hogy vigyem haza. Nincs itt semmi elfogadhatatlan.
2016. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mit csinált előtte, amitől így kimerült? Ha melózott egész nap, vagy beteg, akkor simán megértem, de ha csak úgy hazamenne, mert nincs kedve csak kimerültségre fogja, az kicsit rosszul esne. Viszont úgy kevésbé, ha együtt töltjük az éjszakát utána.
2016. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem beteg vagy
2016. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nem okozna problémát, mivel két külön ember vagyunk, nem kell mindenhol együtt lennünk, egymás nélkül is tevékenykedhetünk, mehetünk valahova.

Szerintem sokkal nagyobb bunkóság elvárni azt, hogy a barátnőd nagyon kimerülten szenvedjen a szülinapi bulidon, csak mert te nem vagy hajlandó hazaengedni, mint az, hogy ő fáradt és szeretne előbb hazamenni.

2016. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!