Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Pàr napja be akartam menni a szobába (nem èlünk együtt), párom kiszólt, hogy dolga van, várjak. Mikor bementem, láttam elég sok köteg pénzt, amit félretett, azt számolta, gondolom nem akarta az orromra kötni, hogy mennyi. Majd megkérdezte, hogy legyen két hét múlva a wellness, amire a barátainkkal megyünk, ő úgy gondolta, fizessük felesbe. Hozzátenném, én 100.000-et keresek, ő pedig ennek a 3-4x-esét... Így elég furcsa volt, főleg hogy előtte számolgatta a sok pénzt. Ne értsetek félre, nem mennék el pénz nélkül és nem várom el, hogy kifizesse helyettem az egészet, de ez olyan furcsa nekem. 2 és fèl éve vagyunk együtt, én 23/N vagyok, ő 27.
2016. jan. 8. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fura lenne, ha ennyire titkolózna a pénzzel előttem a barátom, nem vagyok tolvaj, megszámolhatja nyugodtan előttem is :D A wellnesses rész nem tudom hogy jön ide.
2016. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A wellness rész úgy jön ide, hogy ennyi pénze van, nekem meg elég kevés, amit nagyon jól tud, mégis elvárja, hogy fizessem ki a felét.
2016. jan. 8. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha amúgy közös kasszán vagytok, akkor számomra is furcsa lenne, hogy ezúttal ragaszkodik hozzá, hogy felesben fizessétek a wellnesst.

Ha viszont külön kasszán vagytok, akkor jogos a kérése.


Ha nincs pénzed wellnessre, esetleg szólj neki, hogy kisegíthetne egy kicsit. Vagy pedig nem kell wellnessezni menni.

2016. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De nem élnek együtt, hogy lennének akkor közös kasszán?


Nekem is furcsa. Főleg, hogy ekkora a két jövedelem közt a különbség.

2016. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem normális. Valószínűleg gyűjt valamire vagy más okból félre szeretné tenni a pénze egy részét. Megszámolta a pénzét, és arra jutott, hogy akkor tud elegendő mennyiséget félretenni, ha felesbe fizetitek a wellnesst. Nekem ez korrekt.


Inkább az furcsa, hogy nem merte előtted megszámolni. 2 és fél év után nekem kicsit fura lenne a titkolózás.

2016. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!