Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tilt valaki engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt valaki engem a privát facebook profiljáról, ha nem is írtam oda neki?

Figyelt kérdés
Végig viberen beszéltünk. Támadt némi nézeteltérésünk, de én a facebook fiókjába sosem írtam. Miért tiltott ott? Nem mintha nem tudnám elérni, máshol. Nem akarja, hogy kidobjon engem neki a találati lista, mert fáj a jelenlétem vagy ilyenkor mi célja annak, ha valaki ilyet tesz?

2016. jan. 8. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra megy hogy ne írj neki face üzenetet, ne kommeteld a publikus képeit, ne tudd ismerősnek jelölni, stb.... kérdezd meg őt ;)
2016. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó,hát ezt a kapcsolatot nem én kezdeményeztem és nem is én vágtam haza a hülye viselkedésemmel....úgyhogy hagyjuk
2016. jan. 8. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én régen udvaroltam 1 nőnek, nagyon jól haladtak a dolgok ahogy én láttam, már randit beszéltünk meg, épp facen beakartam keresőbe írni a nevét ránézni a profiljára, és Sajnáljuk de az oldal nem elérhető. Másik profilom is volt, azzal meg láttam = tehát letiltott engem.
2016. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én valakire megharagszom, vagy azt látom, hogy például politikai dolgokban teljesen az ellenkező oldalon áll, akkor én is kitörlöm az ismerőseim közül. Minek legyen ott???
2016. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!