Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha az uram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az uram állandóan másokkal netel?

Figyelt kérdés
És agresszív velem és a gyerekeimmel, csak vallási és politikai műsorokban aktív, nem vonzza a vulgaritás, aminek örülök ugyan, de amikor velünk van, akkor igen, ez valami jelzés?

2016. jan. 8. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először is ne nevezd "uram"-nak, mert nem az.
2016. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
olyan érzésem van, mintha gyilkolni akarna, nem fura egy kicsit, pedig azt mondta a minap, hogy nem is tudna gyilkolni nincs az az ember, aki arra ösztökélné hogy gyilkoljon, hogy úgy viselkedjen, hogy gyilkoljon a szavakkal bennünket, de mégis megteszi, mintha azt élvezni és ez így már sokkkal másabb, mert soha nem tudom eldönteni, hogy értünk vagy ellenünk dolgozik, a gyerekek nevetnek rajta persze, mert azt hiszik csak játszik, de sajnos csak a neten tud beszélgetni és csak az ellenségeimmel,szerintetek hihestő, hogy nem is gyilkol? vagy ne vegyem komolyan? keressem végre már saját magamban a hibát? sokkal másabb volna,e ha kapnánk pozitív megerősítést, de nagyon megalázó néha, és mindig a nőre irányítja, ha szemétkedik, olyan mintha valakinek a bajait ránk akarná zúdítani és a az a valaki így üdvözülne, hogy nekünk a hétköznapjainkat tönkreteszi agyongyilkoja, szerintetek az így vicces, mert például arra gondoltam, hogy abbahagyom az összes beszélgetést mindenkivel hátha megváltozik, ha csak a kiszel tünde ír be, de azóta sincs másképp, nagyon mű az egséz így, nem természetes, szinte már-már természetellenes, nagyon sajnálom, nem tudom mi ilyenkor a teendő, ha csak poltitkai műsorokat nézek, ha csak azokata könyveket olvasom, ha midnnet csak úgy csinálok, akkor is egy utolsó bunkó, vagyon zavaró már, olyan, mintha valaki direkt megparancsolta volna, hogy így viselkedjen és abban élvezkedik, elég bosszantó, mintha szadista volna
2016. jan. 8. 10:05
 3/12 A kérdező kommentje:
most felhívott egy ismerősöm, hogy nyugodjak meg ilyen üdvözülés nem létezik, nyugodtan menjek általa tanulni ÉN IS, hátha lesz valaki aki inspirál majd, de ne egy ilyen élethelyzettől várjam a megvilágosodást, a játékosnak tűnő gyilkolástól
2016. jan. 8. 10:20
 4/12 anonim válasza:

Nincs ilyen üdvösség, hogy másokat bánt, és az által üdvözülne!


Próbáld nem komolyan venni, az egyik füleden be, a másikon ki.

Félned sem kellene, hogy megöl, ezzel csak ijesztget, hogy azt csináld amit ő lát jónak. Ha tényleg meg akart volna ölni, már régen meg tette volna, de mivel nem tette, azért nem tette, mert csak ijesztget, uralkodni szeretne rajtad. Ez nem jó, de hát sokan vannak így.


Te inkább azt csináld amit te látsz jónak, és imádkozzál, mert Isten valahogyan biztos megsegít.

2016. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást, tesszük, akkor minadannyian a dolgunkat, valóban nem halt meg senki még, és nagyon remélem nem is fog, én is látom az érzelmi zsarolást sajnos, de nem tudok ellene tenni semmit
2016. jan. 8. 12:37
 6/12 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondta, hogy mehetek ahová akarok, így mehetsz ahová akarsz, nagyon profin kommunikál, és aszzem annyi
2016. jan. 8. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Szándékosan vagy öntudatlanul el akar üldözni maga mellől, vagy teljes elnyomás alatt tartani. Ennyiből ezt szűrtem le.
2016. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem egy másik életet akar megmenteni, mert azt hiszi, hogy látják, ha bennünket megbánt és az a másik élet üdvözül, szerintem ennyi, tényleg, vagy lehet, hogy csak isten látja, nem tudom, de bántani kell, a szeretet és a könyneket el vonni, csepegtetni néhány mosolyt és közben nagyon komolyan, vagy kicsit infantilisan eldönteni kinek van igaza, aztán jühet a summás ítélettömeg
2016. jan. 8. 13:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de te legalább érted amit írsz???
2016. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hagyom a francba
2016. jan. 12. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!