Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 10 éves (3 éve házas)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10 éves (3 éve házas) kapcsolatban váló ok, ha a pár hónapja egyetlenegy alkalommal elmentem egy prostihoz?

Figyelt kérdés

Első de egyben utolsó is, eléggé megbántam, maga az esemény hazudnék ha azt mondanám h rossz volt, de a lelkiismeretemmel utána annyira nem tudtam mit kezdeni, ezért többet nem megyek az tuti.

De nemtudom, bevalljam-e?


2016. jan. 8. 14:33
1 2 3
 1/26 Linó03 ***** válasza:
100%

Hát ez elég necces kérdés...

Attól is függ, hogy más nehéz dolgokat mennyire tudtok megbeszélni.

2016. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Nálam válóok lenne.


Te mit szólnál ha a felesèged fizetne egy pasinak a szexért? Az nem lenne megcsalás?

2016. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmiképp se valld be. Megtörtén, nem szép dolog, de semmin sem javítana egy vallomás. Minek fölöslegesen szítani a feszültséget, főleg hogy többször nem fog előfordulni. Amúgy embere válogatja, hogy miként fogadnak egy ilyen vallomást. A nők egy része biztos válni akarna, másik részük talán megbocsátana. Attól is függ a dolog, hogy az asszony mennyire van függő helyzetben a házasságban.
2016. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Naná hogy az.
2016. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre azt szoktam mondani, hogy nézd meg, fordított helyzetben te mit várnál el és mit tennél, őszintén? Majd tégy annak megfelelően.
2016. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen megállapodás van köztetek. Mármint a feleségeddel.


A mi kapcsolatunkba ez természetesen nem férne bele. Jó eséllyel válóok lenne, bár elképzelhetetlen, hogy ilyesmi bekövetkezzen úgy, hogy jól működik a kapcsolatunk. Ha meg nem, akkor már úgyis vége.

2016. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Persze,hogy váló ok.Megcsaltad a felesèged.Az mèg külön ront a helyzeteden,hogy prostival.Azt mèg nehezebben nyelik be a nők.
2016. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Nálam nem lenne válóok, de nem szeretném megtudni sem!
2016. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nos, van egy bizonyos dolog amit ő nem akar, már sokszor beszéltem vele róla. Mivel szeretem őt és amúgy minden más jól működik, a szex is ezt a dolgot leszámítva, a szakítás gondolata fel sem merült, de nem hagyott nyugodni, és egy gyengébb időszakomban elmentem. Utána rájöttem h nem ér ez az egész annyit h emiatt félredobjam a jól működő házasságunkat.


Egyébként h nekem mi férne bele és mi nem, az egy jó kérdés. Ha megcsalna vmi munkatársával nyilván szakítanék de egy "hivatásos" már más téma mert ott nincsenek érzelmek csak a szex.

Ha olyat kérne tőlem amit nem tudok/akarok teljesíteni, és tudnám h ez minden vágya, akkor valszeg belemennék h mástól ezt megkapja... ez persze nehéz kérdés...

de mindenkinek vannak olyan vágyai amit nem lehet elfojtani..


Inkább a bizalom a kérdés, valszeg nem bíznék meg benne egy ilyen után és ő se bennem ha ezt bevallom neki. Ami pedig végül tönkretenné a dolgokat.

2016. jan. 8. 15:41
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ha olyat kérne tőlem amit nem tudok/akarok teljesíteni, és tudnám h ez minden vágya,"


Az már önmagában elég furcsa értékrend, hogy egy ilyen dolog miatt valakiben felmerül, hogy mástól szerezze meg. Önző dolog nagyon.

2016. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!