Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne bélféreg mentesíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne bélféreg mentesíteni a kapcsolatomat? Nagyon sok a vita.

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk már 3 éve, s nagyon szeretem párom. Ám sajnos sok a vita s ilyesmik. Múltkor azzal fenyegetőzött hogy pente megy én meg nagyon megijedtem. Azóta inkább nem mondok semmit, nem gürizek, s így most elvagyunk de úgy érzem mintha egy nagy féreg fúrná magát belül. Nem akarom elveszíteni, azt akarom elvegyen feleségül. Sok cuccom van tőle, nem akarom felgyújtni.
2016. jan. 8. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit szívtál? :D

Kicsit érthetőbben leírnád több konkrétummal?

2016. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sok a vita. Kiabálás, s ilyenek.
2016. jan. 8. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel fenyegetőzött múltkor?

Együtt laktok?

Min szoktatok veszekedni?

Bármilyen függés tőle?

2016. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pár szót ugyan nem értek, de ennek ellenére úgy gondolom, hogy ha teljesen megalázkodsz és csak az ő kedvére teszel, azzal nem érsz el semmit. Próbáljátok megbeszélni, mi a probléma forrása, és hogyan lehetne ezen segíteni. Másképp nem megy.
2016. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A vita abból adódik, hogy nem akar elvenni és te szeretnéd?


Szerintem nem egy hajóban eveztek, hosszútávon ez nem biztos, hogy menni fog.

2016. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azzal fenyegetőzött elmegy másik nővel. Együtt lakunk, függök tőle mert övé az épület. Nem azt akarom, hogy elvegyen csak hozzá akarok ménni. De nem feltétlen most.
2016. jan. 8. 18:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Lazán elmenne egy másik nővel, te meg hozzá akarsz menni? :D ne már! :)

Ha a felesége leszel, akkor is el fog menni, ha úgy alakul, és akkor kitesz. Ne legyél már naív. Egy esküvő után is függenél tőle.

2016. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szedtél be,de kérek :D
2016. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül kérdeztem, hogy anyagi függésben vagy-e...így már érthető a fenyegetőzése,nyeregben érzi magát.

Nem tudlak megnyugtatni, ez jobb nem lesz szerintem.

Legyen eszed,hozzá ne menj!!

Az anyagi függést,és bármilyen függést tőle minél előbb meg kell szüntetni, vagy gyengíteni!

Legyen mozgástered, különben bele fogsz ragadni egy rossz kapcsolatba,és xar életed,boldogtalan életed lesz.

Térj észhez!!

Kezdj el gondolkodni, hogyan tudnád felépíteni enélkül a se_gfej nélkül az életedet.

2016. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóval veszekszik,mert függesz tőle,az érthetetlen gagyogásodból ítélve dolgozni sem dolgozol,csak élősködsz az ő lakásában,egy csomó cuccot vett neked a szerencsétlen mire észbe kapott és,hogy bebiztosítsd magad te nagyon el akarod magad vetetni.


Hát őszinte részvétem szegény embernek ez se tudta kit költöztet magához.

2016. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!