Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kiakadnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiakadnál, ha a párod idegenekkel a szexről beszélne?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy régóta együtt vagyunk, de a minap láttam, hogy egy sráccal beszélget. Illetve egyszer véletlen meghagyva hagyta a Facebookot, én meg pont láttam, amikor arról írt neki a tag. A nevét tulajdonképpen megjegyeztem...hogy a fenébe ne?! Aztán a minap pedig egy játékban egy pályát nem tudott megcsinálni, netes is volt, így feldobta, hogy a srác írt neki. Nem tudom mire vélni a dolgot, mert egy fél éve kezdtük újra kapcsolatunkat (a múlt egyáltalán nem lényeges most). A távolság az viszont meg van köztük, mert más országban lakik a srác. Sőt, neki felesége is volt akkoriban, amikor elkezdtek beszélgetni. (3 éve lassan). Csak utána a felesége meg rajta kapta a srácot, hogy miket írogatnak, utána szüneteltették az egészet, aztán nemrégiben írt rá újra, hogy válnak meg stb. és kb ott folytatják a beszélgetést, ahol abbahagyták.. Szóval? Mit reagálnátok egy ilyen helyzetben?

2016. jan. 8. 22:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
megnyitva hagyta* fáradt is vagyok, meg ez is kicsit zavar...ettől függetlenül teljes a bizalom.
2016. jan. 8. 22:20
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha szexchatelne másokkal, akkor igen, ha csak dumálgatna a szexről (úgy általában) és hasonló témákról, akkor nem biztos.
2016. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem szexchatelnek, hanem csak úgy általában beszélnek a témáról...meg úgy minden másról is, de a fő téma az a szex...és leginkább hasonlók, hogy ő miket vállal be velem az ágyban meg stb.
2016. jan. 8. 22:29
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Engem zavarna. Ha együtt vagyok egy nővel, akkor velem beszélgessen a szexuális életünkről, ne mással. Elárulásnak venném.
2016. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdezném, hogy ugye ő sem fog megsértődni, ha én ilyesmit csinálok... (lágy ígérettel a hangomban) Nem kell ezen felháborodni, nézd azt, mekkora lehetőség hullt az öledbe.
2016. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Velem is szokott, ilyen téren nincs gond. Mindent megbeszélünk, komolyan. De azért én nem osztanám meg a szexuális életemet egy full idegen emberrel, akit valami sport fórumról ismer és csak úgy elkezdtek beszélgetni...jó, kb épp akkor mentünk szét, amikor kezdődött a kettejük dolga. Ettől függetlenül nekem idegen a szituáció, azért nem tudom, hogy erre mit kellene reagálnom...illetve már volt egy vita belőle. Megkértem, hogy ne beszéljenek meg hasonlók, de ki voltam akadva...és ki is vagyok, a tüske nyoma bennem maradt.
2016. jan. 8. 22:52
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem olyan vagyok, kedves utolsó! Engem egyedül ő érdekel, mint nő.
2016. jan. 8. 22:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Ultimátumot adnék neki.Ha mással akar ilyesmiről csevegni,akkor menjen a pi..ba.Ha ezt feladja miattam,akkor maradhat.Ha már egyszer az enyém,ne enyelegjen mással!Ez alap dolog lenne szerintem.
2016. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Amig csak beszelgetnek nincs baj :)
2016. jan. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy idegen pasival szexről beszélgetni,gyakorlatilag felér a flörtöléssel.

Nyilván izgalomba is kerülnek tőle.

Én nem tűrném az biztos.Nekem nem fér bele.

2016. jan. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!