Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti lennétek "papucsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti lennétek "papucsok" ha kiderülne a párotokról/feleségetekről, hogy egy másik férfihoz (közeli ismerősötökhöz) vonzódik szexuálisan és érzelmileg is?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak a feleségéről kiderült, hogy bele esett egy közös ismerősükbe.

Össze szoktak járni ilyen családi ebédek meg hasonló alkalmakkor, így ismerik egymást.

Haveromnak és a feleségének van egy kisgyereke, a másik férfinak szintén van felesége és 2 gyereke.

Na már most mióta kiderült, hogy a haver felesége majdnem dugott a másik csávóval, azóta a haverom olyan lett mint egy pincsi kutya...szó szerint ahol csak tud teper ezerrel, és csorog a nyál a szájából, néha már annyira becsicskul, hogy tiszta szánalmasan viselkedik, sokszor mér én érzem magam kellemetlenül a társaságukban.

Persze most a felesége ki is használja, hogy lett egy kis kutyája, és ahol csak tudja ugráltatja, eléggé megalázó ez az egész.

Mondtam havernak, hogy én biztos nem csinálnám ezt, oké hogy az utóbbi 1-2 évben hanyagolta a feleségét, és nem törődött annyira a kapcsolatukkal ezért lett ami lett, de most ahogyan viselkedik, abszolút nem férfias, nem is igazán lehetne férfinak nevezni, talpnyaló kiskutyának már inkább..

Ha ti ilyen szituba keverednétek, hasonlóan viselkednétek hogy a kapcsolatot megmentsétek?



2016. jan. 12. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan.
2016. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Mondd meg akkor neki azt is, hogy ezzel a viselkedéssel csak tovább mélyíti a dolgot és előbb utóbb tényleg dugás lesz belőle.


Amúgy nem. Nem lennék papucs, hanem leszarnám. Amint megtudom, hogy megcsalt, kezdődne is a válóper és ő mehetne ahova akar. A gyerek meg maradna.

2016. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
És mit jelent értelmezésed szerint a papucs viselkedés? Mert erre példát nem írtál, csak hogy eddig nem törődött a feleségével most igen és ezért újra elvannak, az új pali vonzereje ellenére is. Nekem inkább tűnik úgy, hogy elkezdett normálisan bánni a feleségével, neked meg elképzelhetetlen, hogy valaki kedves legyen a párjához és ezért "becsicskul"...
2016. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A haverom eléggé elhanyagolta a feleségét, úgymond azért szeretet ki belőle, és most próbálja újra "meghódítani" bár sztm. ezzel a viselkedéssel csak az önbecsülését és a büszkeségét dobja jó messzire.
2016. jan. 12. 18:37
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk beszélgettem a nővel, haverom közbeszólt valamit és a felesége egyből lekezelően mondta neki, hogy "nem látod hogy éppen x-el beszélgetek?"

Erre haverom vörösödő fejjel egyből "jójó igazad van, ne haragudj nem fog előfordulni többet"

Meg 5 percenként kérdezgeti tőle, hogy kér e inni-enni és hasonlók.

Az a lényeg hogy átesett a ló túloldalára, elnézi az egészet a feleségének, hogy pl mikor ő elment melózni az asszonya addig skype-on szexchatelt a férfival, mindenért magát hibáztatja, az egészet magára vállalta hogy minden miatta történt.

Pedig a nő is hibás ebben, mert kettőn áll a vásár.

2016. jan. 12. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nem vagyunk egyformák, én nem csicskulnék senkinek, és azt sem akarnám hogy a nő csicskuljon nekem. Undorító az ilyen kapcsolat. A pasi biztos fél hogy nem találna másik megfelelő lányt magának.

Én dobnám az ilyet nagyon gyorsan. Ezzel nem fogja megmenteni a kapcsolatot, mert annak már vége ha ilyen előfordul. De lehet szereti a pincsi szerepet....

2016. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a nőt már bukta az elfogadhatatlan viselkedésével. A közös ismerőssel le kellene zárni minden kapcsolatot és a fickó feleségének is el kellene mondani hogy mi a szitu.


Ennek ellenére nem hiszem hogy így lesz, még alázza egy ideig magát, aztán rajtakapja a nőt és elválnak.


Inkább tanuljon meg egyszerre figyelmesnek és határozottnak lenni, az a következő nőnél biztosan jobban bejön majd.

2016. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!