Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek azért nem lett gyerekük, mert kifutottak az időből? Elmesélnétek, hogy történt? Okozott problémát ez a házasságotokban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi épp benne vagyunk, de én is ettől félek hogy nálunk is ez lesz. Nálunk már szült ez a dolog vitákat, de nagyon szeretjük egymást - legalább is én rettentően Őt- és ezért bízom abban hogy ha ne adj Isten ez történne, nem megyünk szét, és ketten is boldogok tudunk lenni továbbra is. :) Kívánom hogy Nálatok is így legyen!(persze első sorban babázást) :)
2016. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok?
2016. jan. 15. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
29 - 41 a férfi javára. És ti?
2016. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
30-32
2016. jan. 15. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ohh! Nem vagytok elkésve! Csak fel a fejjel és kitartást.
2016. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tsorba Kelemen válasza:

Több párt is ismerek, akiknek 40 felett lett saját gyermekük.

Olyat is ismerek, akik 40 felett fogadtak örökbe egy gyermeket, és boldogan élnek együtt (a gyermek már elmúlt tíz, és kezdetektől fogva tudta, hogy nem "édes" gyermek).

Te még nem futottál ki az időből. A legfontosabb, hogy ne akard/akarjátok görcsösen. (Aztán meg érdemes túlesni az orvosi vizsgálatokon, mert sajnos (?) egyre terméketlenebbek a jólléti társadalmakban élők.)

2016. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, és nem lett volna gondom, ha örökbe kellett volna fogadnom gyermeket! De szerencsére van 4 saját!
2016. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.

És nem vagyok politikus, stb..

2016. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!