Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bizzak meg benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bizzak meg benne?

Figyelt kérdés

A baratnomet kb masfel honapja rajta kaptam, hogy probal ismerkedni leszbikus lanyokkal, es konkretan ki irta, hogy szerelmes egy csajba, es hogy mit erez iranta. Es mellekelte, hogy irantam ezt nem erzi. En fogtam es ezt ele raktam. De o elkezdett fenyegetozni hogy megoli magat ha elhagyom, mert nem tud nelkulem elni, es hogy nemtudja mi volt vele de nar ezt nem erzi a lany irant.. nagyon sokat sirt es konyorgott hogy adjak neki egy eselyt, es en adtam is.. szerintetek rossz dontes volt? Mert van egy olyan erzesem, hogy valami nincs rendben, es a megerzeseim nem szoktak csalni.


Bocsi a helyes irasert telorol vagyok. :)


2016. jan. 15. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, rossz döntés volt, Ő ÉRZELMILEG MANIPULÁLT TÉGED, te pedig bedőltél neki, a p..cs..dnél fogva rángat téged, mint egy marionett bábut. De ha neked ez kell, akkor oké.


(Mi az, hogy megöli magát, meg fenyegetőzik? Úgysem tette volna meg, mert ahhoz túl gyáva, meg csak téged akart visszacsábítani, sikerült is neki, mert ilyen balfácán voltál.)

2016. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most mit tegyek? Adjam ki az útját?
2016. jan. 15. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Nehogy én döntsek már helyetted! Felnőtt ember vagy, a te életed, azt csinálsz, amit akarsz! A felelősség is a tiéd!

Te érzed, hogy milyen a kapcsolat, nem én!

2016. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyilvan hagyd ott, nehogy mar ezt itt kelljen megkerdezni. Kuldd el orvoshoz te meg keress egy normalisat.
2016. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyira tanácstalan vagyok, és nem tudom, hogy mit tegyek..
2016. jan. 15. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Kúrd le őt és egy barátnőjét hármasban. :D
2016. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tanácstalan vagy??


Ergó, akkor neked jó ez a sz..ros langyosvizet állapot?


Komolyan, pofán kéne téged b..szni, hogy tudd, hogy mit kéne tenned?

2016. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fogjam meg és dobjam ki a p*csába?? Elvegre átvert nem?? És ha egyszer megteszi megteeszi újra
2016. jan. 15. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Hűű..de sok ész szorult beléd gyerek! Gratulálok!
2016. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Az én exem is próbált öngyilkossággal zsarolni mikor szakítottam. Mondtam hogy hajrá. Nem ölte meg magát. Ha meg is teszi az az ő döntése, ahogy a barátnőd esetében is.


Akiknek ennyire csapongóak az érzelmei azokban nem lehet megbízni. De ahogy gondolod.

2016. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!