Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi volt a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legrosszabb megjegyzés, amit a párotok az alakotokra tett?

Figyelt kérdés

Melyik esett a legrosszabbul?


Nekem párom a fenekemre tett egy megjegyzést, ami nagyon rosszul esett.


Kérlek benneteket normális válaszokat! :)



2016. jan. 15. 20:47
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
67%
olyan volt, ami rosszul eshetett volna... de nem esett, mert végső soron igaza volt.
2016. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szabad kérdezni mi?


Nekem az, hogy már nem olyan mint régen pedig ugyanúgy diétázok, edzek... csak mostanában elég stresszes időszakom van és keveset is alszok és sajnos sokat kényszerülök a gép előtt ülni...

2016. jan. 15. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Balerinalab :) nálam is kimaradt egy-két láb nap. :D

Ki lett javítva. :)

2016. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csúnya a mellem meg a puncim. Eléggé fájt, főleg mert ő mondta, aki elvileg szeret. Meg aztán azért is esett olyan rosszul, mert esélyem sincs ezeken változtatni. Meg a combom se tetszett neki, mert hogy túl vastag.
2016. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Én egy betegség miatt sokat híztam és mondta már nekem, hogy kövér vagyok. Rosszul esett, de nem sértődtem meg, mert igaza van.
2016. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor lefogytam beszólt,hogy eltünt a mellem.
2016. jan. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
#4 a combodon még változtathatsz. Csak ne másért tedd!
2016. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48 kg voltam és közölte, hogy dagadt vagyok 👌😂 ja már az exem
2016. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk olyasmi szokott lenni, hogy a párom bóknak szánja, mert neki az én duci alkatom a zsánere, de hülyén fogalmazza meg, és rosszul jön ki. A kedvenc ilyenem az, amikor azt mondja, "asszonyos"... mára megtanultam, hogy ez nála pozitívum, de nekem még ma is a már elfolyó falusi nénikék jutnak róla eszembe. Vagy hogy "szép nagy pocid van", azt tényleg úgy érti, hogy SZÉP, és tetszik neki a nagyobb pocak, nem úgy, hogy "hú, de nagy a hasad, fogyjál már le" :D.


Ami nem az alkatomra vonatkozott... először, amikor beindult az intim tapizás, benyúlt a bugyimba, és kérdezte, hogy "Mi van, nem borotválod magad?"... és fura volt a hangsúlya, azt hittem, kicikizett, ezért leborotváltam a fanszőrt... aztán következő alkalommal kiderült, hogy a csupaszság őt lelombozza, és neki inkább a szőr tetszik :D.

2016. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!