Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bajban vagyok! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van két lány, akiket megismertem. Közülük kellene választanom (nyilván egyszerre a kettő nem megy), viszont képtelen vagyok dönteni. Leírok róluk néhány dolgot, hátha ti tudnátok segíteni.

1. 1 évvel idősebb, nagyon aranyos lány. Nem rég jött ki egy nagyon hosszú kapcsolatból és nagyon közel kerültünk egymáshoz. Szimpatizálunk, sokat beszélünk és látom rajta, hogy nyitott a dolgokra. Úgy érzem jó lenne mellette, a legtöbb dolog klappol.

2. Igazából ez a második lány zavart össze teljesen. 2 évvel idősebb, csak úgy megismertük egymást és nagyon szimpatizálunk egymással, többször is lefeküdtünk. Igazából minden működik vele is, működhetne is, de annyi visszatart, hogy nem hűséges típus, egyáltalán. Egyik kapcsolatában sem volt az, de elmondása szerint velem teljesen más és értem képes megváltozni és esélyt akar, hogy megmutathassa. Vannak igazságai, de továbbra fenntartásaim vannak, de úgy érzem hibát követek el, ha eldobom.

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?



2016. jan. 15. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Mindegy, barmelyiket valasztod csalodni fognak benned.
2016. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Úgy válassz, hogy ne bánd meg a döntésedet. A 2.lányra mondtad, hogy nem lennél képes eldobni... Gondolom ennek mélyebb oka van. Akárhogy is döntesz egyikkel se vágj el minden szálat,hogy a későbbiek során ha meg akarnád keresni fel tudd vele újra venni a kapcsolatot.
2016. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bárhogy döntök, úgy érzem megbánnám.

A megtartás nem játszik sajnos, egyik variációnál sem, mert akkor a másikat biztosan örökre elveszítettem.

2016. jan. 15. 23:54
 4/12 anonim válasza:
Akkor adj még magadnak időt, hogy ez az egész kitisztuljon körülötted.
2016. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Koltozzetek ossze harman. Nyiltan csinaljatok 3-asban rendszeresen.

En se tudnek donteni.

N

2016. jan. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindkettőt csalod.

Ha ez kiderül,két szék közt a padlón leszel.

2016. jan. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

bár nem ezt írtad, úgy tűnik, a 2. lány érdekesebb neked és megbízhatatlanabb.


becsuknám a szemem, és figyelnék befelé. az is segíthet, ha pár napig egyikükkel sem találkozol. melyikük hiányzik jobban? félsz tőle, hogy az 1.-vel a szex gyengébb lenne?

2016. jan. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Válassz egy harmadikat!
2016. jan. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hahaha,én voltam a másik oldalon!

Én kb.a második lánynakbfelenék meg,azért nem engem választott,mert úgy gondolta én üs megcsinálnák vele azt,amit ő szokott a tartós kapcsolataiban! (magyarul:időnként félrelépnék)

És azt ő nem tűrné el! Így választott egy csendes,soha meg nem csaló,múndent megbocsátó lányt,aki mellett néha félrenéz...

Micsoda jó döntést hozott! Részemről legalábbis azt hozott! :-D

2016. jan. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Maradjon minden úgy ahogy van! A 2 évvel idősebbel járj, a másikkal barátkozz! Ha megért a dolog döntesz!

Én valószínűleg mindkettővel járnék, (úgy hogy a másik ne tudja) ha 10 évvel fiatalabbak lennének tőlem!

2016. jan. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!