Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom fog e változni, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom fog e változni, van rá esély?

Figyelt kérdés

A férjemmel van 2éves fiùnk.A nevelési elméletünk nagyon különbözik.ő türelmetlen sokszor kiabàl a gyerekkel(pl.nem akar lefeküdni aludni pedig àlmos.vagy nem akar felöltözni..

Volt,hogy ràcsapott a kezére de ezt meg tudtuk beszélni azòta kiabàl ha ùgy van de nem bàntja!

Engem tavaly egy veszekedés folytàn megràngatott.Akkor elmentem de adtam neki mèg egy esélyt.

Akarom hinni,hogy megvàltozik.

Van még esély?


2016. jan. 16. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

A gyereket azonos elvek mentén kellene nevelni,nem jó,ha egyik szülő nem ért egyet a másikkal.

Természetesen nem szabad ütni,bántani a kölyköt,sz semmi jóra nem vezet!!!

Megváltozik-e?

jó kérdés....szerintem nem,felnőtt emberek ritkán változnak,pláne csak úgy maguktól.

2016. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, a mi fiúnk is 2 lesz nemsokára, ès nálunk is van konfliktus bőven :( Sajna az én férjem is nagyon türelmetlen vele, mièrt nem èrti, miért nem tudja? Stb.

Ők felnőtt férfiak nem hiszem, hogy meg fognak változni...

Nálunk működik, ha bármelyikünk "ideggyenge" türelmetlen, szól, ès akkor a másik foglalkozik inkább a gyerekkel.

Illetve sokat beszélgetünk, olvasgatunk mit hogyan csinálhatnánk jobban.

Talán ami bíztató, hogy srácok egyre okosabbak, ügyesebbek, lassan lehet velük rendesen kommunikálni, ami a pasiknak fontosab mint nekünk, utána könnyebb lesz.

Állítólag :)

2016. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4éve.ígérte,hogy fog vàltozni mert mi vagyunk az élete!
2016. jan. 16. 08:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak minden nap kiabàlás veszekedés?! Ebbe éljen a fiam?! Mikor mamànál vagyunk és öltözni kéne,hogy indulunk akkor ràzza a fejét szétdobálja a ruhàit.ez nem normàlis nem?
2016. jan. 16. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megütni egy gyereket, de atyai nevelő saller anno jól jött nekem is, neked is, másnak is. Ilyenkor kell gátat szabni annak, hogy a gyerek legyen az irányító, mert amikor majd 7-8 évesen úgy beszél veletek, mint valami kapcaronggyal akkor rájöttök, hogy el lett baszva. Még egyszer mondom, nem kell ütni egy gyereket, de most egy legyintés a kezére, nehogy már akkora tragédia legyen.
2016. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Atyai saller...persze.

A tiszteletet nem veréssel kell kivívni,ha igen ott már baj van,és nem a gyerekben van a hiba.

Régi jó magyar szokást szerinte a kölyök megérdemel egy sallert,vicc.

Sajnos nem az.

2016. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tsorba Kelemen válasza:

Ha akarna, ha tudna, már megváltozott volna.

A kérdés nem az, hogy ő akar/tud-e megváltozni, hanem, hogy Te tudsz/akarsz-e ezen a helyzeten változtatni?

2016. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!