Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvárat és én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárat és én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

A következő volt a szituáció: péntek estére megbeszéltük, hogy találkozunk a barátnőmmel. Én korábban végeztem, így próbáltam húzni az időt és megvártam. 6-kor sikerült elszabadulnia, így meg is beszéltük hogy akkor az egyik metró megállónál találkozunk. Már jó ideje várom, amikor kiderült, hogy gyalog jön, így felmentem a metróból. Fent állok ismét jó ideje, amikor hívom, de nem veszi fel. Majd visszahív, hogy most indul. Ekkor már fél 7. Már elindultam a munkahelyére, gondoltam csak össze futunk útközben. Majd ismét hív. Csak most indult, és menjek be egy kávézóba. Anélkül, hogy megkérdezte volna, hogy mit is terveztem. Bemegyek, amikor látom, hogy már rendelt, és nincs egyedül, kollégájával volt. Vagyis, megvárat, ide-oda rángat, mással is szervez programot. Teljesen mindegy, hogy én mit is szerettem volna....


Lányok, fiúk, jogosan vagyok kiakadva?



2016. jan. 16. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Hogy-hogy pont abba a kávézóba sikerült bemenned amiben ők is voltak?

Nem te vagy a hibás, én is kiakadtam volna. Biztosan jó úton halad ez a kapcsolat mert a történetből úgy tűnik, számára már megváltozott a fontossági sorrend.

2016. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vègig hazudozott,lehet már règ ott kávèzgatott a kollègával.Mièrt nem mondta,hogy ne várd,nem èr rá?Kiakadtam volna èn is nagyon.
2016. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan akadtál ki. Eleve nem értem, hogy miért kellett össze-vissza kamuznia, ahelyett, hogy elmondta volna, hogy a kollégájával van. Ha máskor is előfordult már ilyen, én a helyedben keresnék egy olyan lányt, aki tényleg foglalkozik veled. F
2016. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyan csajom...

Ki kell dobni az ilyet.Nem érdekled csak szórakozik veled.

2016. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:
Miért volnál te hibás?
2016. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert hangot adtam annak, hogy nem tetszik az, hogy megsem várt a kávé rendeléssel.
2016. jan. 16. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!