Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Később jók lehetünk az ágyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később jók lehetünk az ágyban?

Figyelt kérdés

3 hete vagyok együtt egy sráccal, nagyon jól kijövünk meg szeretjük egymást és jó a kapcsolatunk. Tegnap volt először orál, és... élveztük, de nem élveztünk el tőle. Elég sokáig nyalt, és nagyon jó volt, de nem tudtam elélvezni egyszerűen, és fogalmam sincs, hogy miért. Én is elég sokáig, szerintem 3/4 óráig csináltam neki, és ahogy hallottam, jó volt neki, de ő sem tudott elélvezni. Nem is állt végig teljesen neki. Kérdeztem, hogy lenne jó neki, de nem tudott rá válaszolni. Abbahagytuk.

Eddig azt hittem, jól csinálom, meg könnyen el szoktam élvezni, de most valahogy olyan mintha nem is tudom...

Nem akarom elveszíteni. Ugye később belejöhetünk? Mit kéne csinálnunk?

20 évesek vagyunk.


2016. jan. 16. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
talán túlságosan izgultatok, hiszen egymással ez volt az első alkalmatok és nagyon szerettetek volna bizonyítani. emiatt nehogy szakítsatok! idővel ez csak jobb lehet, minél közelebb kerültök egymáshoz, annál lazább, meghittebb lesz a dolog:)
2016. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon korai ezen rágódnod, nagyon ritka hogy valaki rögtön ráhangolódjon a másikra. Szépen kitapasztaljátok egymás gyengéit,megismeritek egymás testét. Ehhez kell jópár alkalom. :) minden rendben lesz!
2016. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem túl feszültek voltatok. Próbáljatok meg megnyugodni.
2016. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lelkileg is egymásra vagytok hangolódva, akkor jobban fog menni + kell beszéltetni a másikat (kölcsönösen) arról, hogy miket szeret, milyen kapcsolatok jönnek be neki.
2016. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

3 hete vagytok együtt?

Teljesen normális ez a dolog, nem kell aggódni, nem vagytok összeszokva, meg valószínűleg stresszeltek, pedig nincss köztetek megfelelési kényszer. Egyébként van olyan, aki oráltól nem tud elmenni mindig. Idővel jobb lesz és legyetek többet együtt.

2016. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Több mindentől lehet! Előtte ismertétek egymást? Valakinek a valakije vagytok? :D

De ne 3 hét alatt ítéld meg a dolgot, van ilyen!

2016. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!