Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tonkre ment a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
paromal 10eve eggyut vagyunk van egy 3eves gyerekunk is. O teljesen megvaltozott csavarog szerintem volt is valakilye vagy csak akart tole vmit nem tudom. A gyerekel nem foglalkozik dolgozni nem akar. Velem mar nem olyan mint regen egy kedves szava nincs hozzam. A sexet akarja de ugymond velem es a gyerekel nem akar lenni nem akar sehova velunk menni. Kibeszelt masoknak a hatam mogott. Megalazott. De ha megkerdezem azt mondja szeret. En mar ugy erzem nem jo nekem mellete. De mit csinaljak szeretem.ha nincs velem nagyon rossz. De mellete se jo mar. Nem is volt mas nekem rajta kivul. Az idegtol lefogytam vagy 10kg mert enni nem birok. Hogy legyek ezen tul ?
2016. jan. 16. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne tedd tönkre magadat és a gyereket. Látszik, hogy nem szeret már sem téged sem a gyerekét. Inkább teher vagytok már a számára. Simán tudsz más férfit találni vagy pedig ne, legyetek csak ketten a gyerekeddel aztán majd lesz valahogy.
2016. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtal. Szerintem is ez a helyzet. De akkor nem ertem miert mondja hogy szeret es nem hagyna minket soha. De a tetei meg nem ezt mutatjak . Szilveszterkor is berugott es amiket mondott es masok elott mert nem ithon szilvesztereztunk . Olyanokat mondott hogy o nem szereti ha vele megyek akarhova stb . Es meg azok.is raszoltak hogy hat ilyen nincs ok is eggyutt toltik az unnepeket a parjukal/csaladjukal mas is mondta neki de nem erti a dolgokat. Eddig nem volt ilyen.
2016. jan. 16. 11:33
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
70%
az is azt mondja a másiknak, h szereti, aki közben üti-vágja. Szted mi bizonyítóbb erejű; amit tesz v mond?
2016. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad tovább!Hagyd ott.Nem èr ez már semmit.Csak a kènyelem számit neki,nem szeret már tèged.
2016. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt írtad nem dolgozik szóval kell neki valaki aki mossa a ruháit, főz rá és eltartja. Neki ez így nagyon kényelmes.
2016. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy amit tesz ez igaz... Lehet tenyleg jobb lenne kulon. Csak nehez ennyi ido utan .
2016. jan. 16. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet elhagynád pár napra,èszhez tèrne.De nem biztos.
2016. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem inkabb jol erezne magat. Mert igy sincs ithon egesz nap orul ha nem kell ithon lennie.
2016. jan. 16. 12:08
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
ok, nehéz. Elég sokminden az az életben. És? Akkor nem lehet megtenni? Csak mert nehéz? Akkor meg maradj. De ha így döntesz, ezt választod; akkor meg viseld a következményeit.
2016. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az lessz hogy befejezem vele. Remelem jol dontok. De csak jobb lessz egyedul mint egy olyan emberel aki nem tetvez mar semmit kozosen velunk.
2016. jan. 16. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!