Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen sok "rossz"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok "rossz" tapasztalata van itt a pasiknak? Nem csak bebeszélés?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin azért vannak sok negativ tapasztalatok. Egy picit most gondolkozzunk el, tényleg igy van? Nem csak kiragadunk valamit, aztán évekig ezt hozzuk fel, a többi száz pozitivumot meg elfelejtjük?


"minden nőnek csak a pénz kell"


én még nem láttam ilyet, persze biztos van egy réteg, ahol igen. Sose érdeklődött még indirekt senki, hogy "mi a munkád, mennyit keresel?"


"csak a kigyúrt pasiknak van esélyük".


én még nem láttam olyat, hogy valaki kigyúrta magát, és rögtön rátapadtak.


"csak a bunkó pasik érvényesülnek"


hiszitek vagy nem, ilyenből sem láttam túl sok sikereset :) láttam pár önjelölt Johnny Bravo-t, egyiket sem vették körbe a nők


"fontos, hogy legyen saját egzisztenciád"


na igen, ilyet már láttam... EGYSZER! A hölgy 5 évig egyedül maradt, aztán egy alkoholistával beérte.


"a nők válogatósak"


ezt mondjuk érezni, olyan azért volt néhányszor, hogy én kaptam a flegma "mi a f***szt képzelsz hogy hozzámszólsz ba...meg?" lesugárzást. De az ilyen nők az élet minden területén ilyen sz...rok.


"csak szard le őket, és akkor utánad mennek!"


egyszer láttam ilyet, és akkor sem jöttünk össze, csak indirekt felhivta a figyelmét magára, hogy "hé, énis itt vagyok :)". Azért, mert visszautasitott, sőt látszott hogy elege van belőlem, én meg más nők után mentem


olyan persze volt, hogy valakiért mindent megtettem, aztán jó lettem barátnak. Aztán ez a nő egy pillanat alatt rámászott valakire, aki aztán "nem vállalta fel, hetente egyszer találkoztak, sokat stresszelt miatta", majdnem egy évig nyűglődött vele.


A társkeresőn tényleg rosszak a tapasztalatok, de azért kinek nem volt olyan esete már, hogy meglátott valakit "na ez egy idióta" de végül akart volna tőle valamit? Társkeresőn meg simál túllapozod. A keresők nem alkalmasak erre a dologra


2016. jan. 16. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

1-2 sajnos velem is megtörtént, így a magam nevében azt tudom mondani, hogy van alapja a fent leírtak egy részének. Persze nem minden nő pénzéhes és egzisztencia mániás, de azért belőlük is bőven.

Pl a héten kaptam egy céges autót a munkámhoz, de csak pár napra. Elég drága autó, főleg nekem, aki busszal jár. Nem azt mondom, h alapból nem szoktak megnézni a nők, de nem olyan túlzottan sűrűn. Viszont most ahogy megkaptam az autót, a lámpáknál állva szinte vonzottam a fiatalabb nők tekintetét, mosolyát. Nyilván jól esett, de azért tudtam, hogy nagyrészt az autónak köszönhető, hisz kisvárosban élek, többüket láttam már itt-ott, akkor mégsem néztek.

De egy régi emléket felidézve: Anno volt olyan "randim", ahol a lány nem tudta, hogy várni fogja valaki a házuk előtt. Leszólítottam, majd 2-3 mondat után kérdezte, h azzal az autóval jöttem-e. Utána kifejtette, hogy fontos, hogy a pasinak milyen autója van, mert az megmutatja, milyen is igazából. Azóta sem kerestem többet...


29F

2016. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Azért szögezzünk le pár dolgot:


1. A negatív dolgok az élet minden területén nagyobb visszhangot kapnak, mint a pozitívak. Ez már sokszor észre lett véve, de lehet az emberi természetből fakad.


2. A legtöbb kommentet ugyanaz a néhány ember írja. Van, aki diskurzust kezd, és azért tűnik soknak, más rendszeresen új névvel járkál vissza, de biztos vannak olyanok is, akik akár több különböző profillal nyomulnak, sőt, akár még önigazolásként nőnek kiadva magukat írogatják azt, ami bírálnak, hogy aztán lehessen mutogatni.


3. A gyik nem reprezentatív. Avagy a telefonos közvéleménykutatás kimutatta, hogy a válaszadók 100%-a rendelkezik telefonnal.


4. Az elmondott történeteket csak az ő szemszögükből ismerjük. A konfliktusokban sok esetben mindkét félnek megvan a maga igaza, és sokat árnyalhatna a képen, ha hallanánk a másik felet is. De nem halljuk.


5. Még az is lehetséges, hogy az ide írogatók közül egyesek tényleg csupán csak rettentő pechesek. De azzal, hogy másokat is arra biztatnak, hogy ne reménykedjen, ne fejlessze magát, ne csináljon semmit, mert a gonosz nők úgyis csak elutasítják, nem jó semmire. Csak a bosszúállásra - a saját nemükön!

2016. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van benne egy csomó bebeszélés meg nyilván van néhány rossz tapasztalat is. Ha valaki rosszhiszemű, az előbb vagy utóbb talál olyan jeleket, amik alapján igazoltnak véli, hogy a másik maga az ördög. Valahogy azt érzem, hogy nem fordítunk elég időt a másik alapos megismerésére. A szűrőink segítségével érdemi ismeretség nélkül kiszórunk jó sok embert, akikről felületesen ítélkeztünk és ugyanígy minket is kiszórnak mások, akik szintén felületesen ítélkeztek rólunk. Vágyunk arra, hogy valakit érdekeljen a belsőnk és közben elhanyagoljuk azt, hogy a másik belsőjét megismerjük.
2016. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron én is belefutottam egy önjelölt Johnny Bravoba...köszönöm szépen,többet nem kérek belőle.

Jól megsínylettem a dolgot.

2016. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!