Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti milyen okból függesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen okból függesztenétek fel a Facebook profilotok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen okbol!!!miert kellene felfuggeszteni?
2016. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt egy lány ismerősöm, aki kb két hétig függesztette fel. Ő azt mondta azért, mert sok idejét elvette a facebook, és inkább másra akar koncentrálni. De persze nem biztos, hogy ez volt az igazi oka.
2016. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Én évek óta nem használom!

Agyamra ment a "Szia!Mizu?" nap mint nap,ugyanazoktól az emberektől.

2016. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert nem használom. Az egyetlen ok, amiért még fent vagyok az az, hogy az egyetemi facebookos csoport elég aktív, és hasznos.
2016. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem keresett senki, hiába mentem fel, órákig csak néztem a képernyőt és vártam, hátha történik valami. De én nem függesztettem fel, hanem töröltem végleg.
2016. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!