Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak, hogy néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy néhány ember csak heti 1x-2x akar találkozni a párjával?

Figyelt kérdés

Nem az, hogy csak ennyire van idejük, hanem hogy az egyik (vagy mindkét) fél nem AKARJA többet látni a másikat?

Nem szerelmes belé? Vagy mi?

Sőt, olyan is van, aki a mindennapi kommunikációt is elutasítja.


2016. jan. 18. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ez nem kapcsolat. nem mondom,hogy nem kell néha a privát szféra meg egy kis magány..dehogynem.

na de heti 1-2x találkozó édeskevés,úgy hogyha nem távkapcsolat. az meg alap,hogy minden nap beszélünk a párunkkal..

az ilyen kapcsolatból sose lesz komoly, nem fognak összeköltözni meg tovább lépni.. szerintem .

de hangsúlyozom, nem arra gondolok, aki a távolság miatt tud csak ennyit találkozni. hanem ahol nincs igény többre, ott később beleőrülne az ember,hogy együtt él az illetővel a nap 24 órájaában együtt vannak

2016. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát, én négy évig voltam ilyen kapcsolatban, és sokkal mélyebbnek éltem meg, mint azokat, ahol a másik fél állandóan a nyakamra járt.
2016. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ennek mi az oka második?
2016. jan. 18. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen ember nem is akar a másiktól komolyabbat, úgymond alkalmanként jó, dehogy együtt is éljen vele arra már nem alkalmas.
2016. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nem voltam ilyen helyzetben, de meg tudom érteni, aki így él meg kapcsolatot.


Alapvetően kétfajta esetet láttam:


- tartós szexkapcsolat;


- párkapcsolat, melyben legalább az egyik fél kellő időt szakít a saját hobbijainak / ambícióinak, és/vagy barátságai ápolásának. Heti 1-2 tali is elegendő tud lenni a kapcsolat mélyülésére, és a ketes által említett ok miatt bizonyos fajta hátrányok eleve kiesnek (nem kapnak agyf *szt egymástól a felek, nincsenek folyton egymás nyakán, nem egymástól akarják mindenáron a boldogságot, hanem egymásnak elsősorban adni akarnak élményeket, érzelmeket, segítségnyújtást).

2016. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(Második vagyok)


Gyakorlatilag csak a hétvégéket töltöttük együtt (péntek délutántól vasárnap estig/hétfő reggelig), a külön töltött időben volt, hogy beszéltünk telefonon vagy Skype-on, de előfordult az is, hogy csak a találkozó előtt egy nappal, amikor már a másik hiánya nagyon erős volt.


Mindketten mély érzésű emberek voltunk, akiknek idő kellett, míg teljesen egymásra hangolódunk - viszont az együtt töltött időben tényleg csak egymásra figyeltünk. Ritkán szerveztünk olyan programokat (családlátogatós dolgoktól eltekintve), ahol rajtunk kívül más is volt (úgy értem, hogy velünk egy társaságban, nem en bloc a térben); a barátságainkat egymástól függetlenül ápoltuk.

2016. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!