Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Andy Vajna teljesen tönkrem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Andy Vajna teljesen tönkremenne és havi 100-150 ezerből kellene megélniük, akkor elhagyná a felesége vagy már megszerette annyira, hogy jóban rosszban azaz vele maradna?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Követné a gazdáját bárhová.
2016. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, aki nem vesz gyémántot egy nőnek, az nem is férfi..Ezek után szerinted? Ez ott bukott meg, hogy egy ilyet nem lehet nőnek nevezni, ha mégis, akkor én tagadom le, hogy én is az vagyok.
2016. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a nő alapból a pénzét szereti, ez a napnál is világosabb és igazából ő maga sem tagadja túlságosan.

Természetesen nem is jelenti ki nyíltan.

2016. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Valójában az ilyen nők megérdemelnék, hogy egy cella nagyságú lakásban éljenek, penészes falak között, havi 50-70 e Ft-ból.
2016. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A penze nelkul csak egy idos, gomboc artur. Ez minden no alma.
2016. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem odacsapódna egy másik gazdag "Gombóc Artúrhoz". Másnak valószínűleg úgysem kellene...
2016. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes, hogy vele marad, miután leoltotta az átlagbérrel rendelkező férfiakat, pusztán alig pár százezer embert. :D Egyébként meg nagyon sok nő szeretne ám Timike helyében lenni.
2016. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta senki hogy szereti! (legfeljebb a csaj, mert neki ezt kell mondania) Persze hogy vele maradna. Míg jobb ajánlatot nem kap!
2016. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!