Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom ki volt, mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ki volt, mi legyen?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de kénytelen vagyok leírni az elejétől. A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, tök jó csaj, megvan az összhang,minden tökéletes. A múlt hétvégén volt egy szülinapi buli, ahová együtt mentünk. Az ünnepelt az én közeli jóbarátom. Mivel így alakult, megbeszéltük hogy kocsival megyünk, odafelé én vezetek, visszafelé Ő , érthető okokból. A buli jól sikerült, és szégyen vagy sem, eléggé sikerült kidőlnöm némi alkohol hatására. Elindultunk haza, bár nem sokra emlékszem, de arra igen hogy hazaértünk, lefeküdtem az ágyba, és kis idő múlva hatalmasat szeretkeztünk. Jobb volt mint bármikor. Aztán filmszakadás, gondolom elaludtam.

Másnap reggel mondtam neki, hogy máskor is csinálhatnánk így, annyira jó volt. Erre kérdezi, hogy mit álmodtam, mert miután hazahozott, lefektetett, Ő visszament a többieket is hazafuvarozni mert mindenki annyira részeg volt. Utólag kiderült, hogy csak a 17 éves húga volt otthon. Úristen mit csináljak, hogy kérdezzek erre, vagy mi legyen most? Segítsetek!

27/F



2016. jan. 19. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lecke volt, hogy ne idd le magad a sárga földig. Szánalom.
2016. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne kérdezz rá
2016. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mekkora egy számító manipulatív!

Ő addig jól elvolt mással míg te a hugát dugtad! Ki volt ez találva! :D

2016. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne kérdezz rá, hanem alkalomadtán ismételd meg.

Bár szerintem kamu. Aki olyan részeg, hogy nem tud magáról, annak nemigen műxik a cerka.

2016. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

De hidd el hogy működhet! :D az én csajom is rám mászott egyszer ilyenkor, nem bántam meg mikor arra ébredtem hogy orálozik aztán meg már a következő képkocka az volt h rajtam van! :D

2016. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu srácok, és higgyétek el elég rosszul érzem magam miatta. :/
2016. jan. 20. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!