Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hat hónapja szültem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nné Adrea kérdése:

Hat hónapja szültem a párom hozzám sem nyúlt mint nő! Miért?

Figyelt kérdés
Bevallom az első pár hónapban nem is kivántam szexet. Örültem, hogy vagyok. Szétrepedtem szüléskor (kb. 20 öltés) Már többször próbáltam romantikázni. Gyertya, pohar bor szexi fehernemű semmi😢
2016. jan. 19. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
szádat kinyitottad? beszélniÍ?
2016. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá is értél,esetleg szájjal nem próbáltad kényeztetni?


Mond el neki, hogy bánt téged, hogy nem érezteti veled, hogy a felesége vagy, és hogy nem kíván,és mond el, hogy te bizony kívánod őt.Mi a gond?


Így nyíltan mond el neki!

2016. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jól írják, ez 1 nem normális jelenség vagyis probléma. A probléma meg mégtöbb problémát szűl.
2016. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!

Ez durva!

Mi 7 hét után szeretkeztünk először. Mivelén is repedtem.

Miért nem kérdezel rá konkrétan,hogy miért van ez?

Egyáltalán miért nem akaraz velem szexelni?

:(

2016. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mert most nem vonzódik a testedhez.
2016. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Pár hónap alatt leszokott a szexről.


Vagy azóta talált valakit, aki kielégíti az igényeit.


Nekem se volt könnyű egyik szülésem sem, de egyrészt az intimitást az első perctől kívántam: összebújás, cirógatások, csókok, kis masszírozás, és nem esett nehezemre, hogy legalább a páromnak örömet okozzak, még ha nekem egyelőre szükségem volt időre a regenerálódáshoz.

Másrészt alig vártam, és mikor úgy éreztem, hogy készen áll a testem, kamatostól kaptam vissza mindent, amit addig csak én adtam. ;)


Sok nő ott rontja el, hogy a szexet és az intimitást összekeveri. Csak fekszenek egymás mellett a tévé előtt, mint az idegenek, elutasító, se egy csók, se egy kis ölelkezés, a szex egyéb formáiról már nem is beszélve.

Aztán ha párjuknak végképp elmegy a kedve, vagy kiábrándul belőlük, akkor meg duzzognak, hogy nem tekinti nőnek.


Miért? TE eddig nőként viselkedtél?


Nem azt mondom, hogy két nap után bikinialakkal, talpig sminkben, tűsarkúban tipegsz otthon a konyhában, miközben négy fogásos vacsorát alkotsz.

Lóf...t.

Egy nő önmagától lesz nőies, nem a fehérneműtől, kócosan, fáradtan, melegítőben is lehet valaki nőies. Sőt úgy is oda lehet bújni a másikhoz, meg lehet csókolni, a fülébe lehet súgni, hogy mennyire kívánod, és alig várod a szexet.


Hónapokkal később!!! kell észbe kapni?

Szerinted addig a férjed szüneteltette, hogy férfi legyen?


Üljetek le első körben beszélgetni, és őszintén tisztázd vele, hogy hányadán is álltok. Mondd el, hogy neked mit jelentett a szülés, a varratok, az első hetek a babával, miért nem kívántad a szexet. Kérdezz rá, miért utasít most el téged?

Lehet, szimplán csak bosszút akar állni, és most megmutatja, milyen volt neki, amikor ő akart volna téged, de elutasítottad.

2016. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mar leültem vele beszélni erről de semmi érdemleges nem történt. Nem csak csábos fehérneműt 'vetette'be. Elhivtam ide oda csak mi ketten legyünk. De nekirugaszkodok mégegyszer.
2016. jan. 19. 10:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tud úgy hozzád nyúlni mint egy nő. Egy férfitól felesleges, mert ő csak úgy tud hozzád nyúlni mint férfi. Mondd el neki mihamarabb, hogy a nőkhöz vonzódsz.



Vaaaaaagy...... tanulj meg fogalmazni értelmesen.

2016. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*felesleges elvárni
2016. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
'Vetette' be elirtam 'vetettem' be lett volna
2016. jan. 19. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!