Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csoró egyetemista lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoró egyetemista lányként szinte semmi pénzem nincs szórakozásra. Ez nektek mekkora probléma lenne párkapcsolatban? Kizáró ok?

Figyelt kérdés
Komoly, reál szakon vagyok, nem "büfésszakon". Nem könnyű, ráadásul államilag támogatott formában tanulok, tehát jól kell teljesítenem, hogy ne rakjanak át önköltséges képzésre. Nappali tagozatos vagyok. Emellett nincs időm rendszeres dolgozni, alkalmi munkákat vállalok. Megélhetésre költöm a fizetésem, nem szórakozásra. Ha lenne barátom, egész biztos, hogy nem lenne pénz pl. étteremre, utazásra, de még mozira sem. Havi 1-szer, időnként 2-szer egy teázásra, kávézásra telne. Szintén havi 2-szer tudnék főzni a barátomnak vacsorát. :) Fogamzásgátlóra sem lenne pénzem (havi 4000 körül van a tabletta ára.) Még azt is felesben kéne fizetni.

2016. jan. 19. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
84%
Nem kizáró ok. Nem csak neked kell fizetned a szórakozást, hanem felesbe, és a fogamzásgátlás a férfi dolga is, szóval ha tabletta van, akkor minimum, hogy bele ad.
2016. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
85%

A fogamzásgátló egyébként is közös érdek. Te is tudod mi a megoldás, keresel egy pénzes pasit.

Nálam nem lenne kizáró ok, de nekem sincs pénzem bulizni. :D

Dolgozom, de az albérlet, rezsi, kaja, cigi és az összes fizumnak huss.

2016. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:

Persze, hogy a szórakozást felesbe kéne fizetni, de pont ez a probléma, hogy miattam csak havi 1-2 szórakozás férne bele.

Nem akarok pénzes pasit, nem hiszem, hogy ez a megoldás.

2016. jan. 19. 10:21
 4/73 A kérdező kommentje:
Havi 1-2 ha a teázást és a kávézást, szórakozásnak lehet nevezni ...
2016. jan. 19. 10:24
 5/73 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem lenne kizáró ok, mert nincs igényem rá, otthon is jól lehet tv-zni együtt, vagy szendvicset enni.

Attól függ neked igényed van e rá és akkor elvárod e hogy vigyen, de nem ezt vettem ki a szavaidból. :D

2016. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

Nem várnám el senkitől,hogy vigyen.

Félek, hogy amiatt nem lennék jó, mert én nem tudnék menni a pasival sehová.

2016. jan. 19. 10:26
 7/73 anonim ***** válasza:
100%
Vannak már közös programok is amik nem arról szólnak, hogy szórakozóhelyen elvertek 10-20 ezret egy éjszaka alatt fejenként.
2016. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
91%
Ez miatt ne aggodj, a legtobb fiunak ezzel semmi problemaja nincs. Volt egyetemista baratnom, en mar dolgoztam, nem volt gond hogy sokmindent nekem kellett fizetni.
2016. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy 10-20 ezres bulizásra nincs pénzem. Hanem, hogy 2 ezer forintos belépőre sincs...
2016. jan. 19. 10:31
 10/73 anonim ***** válasza:
72%

Igen, értjük csóró vagy.


Én is voltam így, az egyetem erről szól. Emellett is rengeteg programot lehet csinálni ami ingyenes. Aki normális kibírja, mert utána jobb lesz, ha végre dolgozhatsz és nem csak éhbérért.

2016. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!