Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még az exem? Lent 27/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még az exem? Lent 27/F

Figyelt kérdés
Kérdőjel, mert már akkor se fogadnám vissza, ha könyörögne. Megcsalt többször, megalázott és anyagilag kisemmizett. 4 évig voltunk együtt, tavaly márciusban adtam ki végleg az útját. Októberben megismertem egy lányt, akit nagyon megkedveltem, ki merem mondani, meg is szerettem. Viszont nem hagy nyugodni a gondolat, hogy még igenis érdekel, mi van az exemmel, és fáj, ha mással látom. Hangsúlyozom, nem mennék vissza hozzá, megcsömörödtem tőle. De rájöttem, még nem vagyok túlrajta. Mit kellene tennem? Nem akarom emiatt elveszíteni a barátnőmet. Tartsam magamban, és várjak, míg elmúlik ez az egész? Vagy szakítsak? Mi lenne a helyes?
2016. jan. 19. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Drága Barátom, ha meg tudtál szeretni egy másik lányt, akkor már nem szereted az exed. Teljesen normális, hogy zavar ha mással látod, és fáj is, hiszen nagyon sok keserűséget okozott és leginkább erre emlékeztet. A mostani barátnőddel ezt ne beszéld meg. Idővel el fog múlni, nem kell ezen agyalni. 23/N
2016. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!