Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány esélyt adnál az újrakezdé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esélyt adnál az újrakezdésre valakivel, ha ő szakít veled, és aztán visszakönyörgi magát, és ezt többször is eljátssza?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne ilyenben, csak érdekel, ki hogy áll hozzá.
2016. jan. 19. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól, hogy miért és hogyan szakított. Legfeljebb egyet.
2016. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyet, ha olyan a szituáció, max 2-t, de többet kizárt

utána annyi, szórakozzon mással

nekem nem kell, hogy valaki velem játszadozzon

2016. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Exem ezt olyan 6x csinálta meg velem (több éves kapcsolatról van szó).

Mindig visszaengedtem, megbocsájtottam. Aztán született egy közös gyerekünk is, majd 3 évre rá én döntöttem úgy, hogy elég volt belőle.

Mindenféle szemét voltam a családtagok szemében. Exem meg könyörgött 2 évig, menjek vissza hozzá. Közben sokminden történt, na meg egyszer nagyon csúnyán alám vágott. Aztán mikor elhatároztam magam, hogy próbáljuk meg újra, használgatott egy ideig, majd összejött egy másik nővel.

Én az életben nem jönnék vele össze soha többet, mint férfitól, és mostmár mint embertől is undorodom tőle.

2016. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!